RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG

InfoDomovPortálFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 

Tréningová hala

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
AutorSpráva
Niekto

Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Pi júl 30 2010, 20:38

Očom ťa mám ubezpečiť?*Vôbec ju nepočúval.Opäť tu bol len on a jeho myślienky.V takej chvíli je pre neho nemožné ešte niečo počúvať.*
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Pomocník

Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Pi júl 30 2010, 20:43

Povedala som, že dúfam len, že ten tvoj lient nebude rovnako nechutný ako ten muž včera.* priam zlostne vykríkne na neho, akoby bol hluchým a iba ju to rozčuľovalo. Keď už s ním niekam má ísť, tak prečo ju nepočúva?!*

//Ok, som za, aby sme to skončili..
1. pre mňa rpg o dvoch riadkoch už nie je rpg
2. táto meistnosť je hlavne pre tréning a vtedy to prebieha s komentármi, ktoré sa týkajú ohľadne hry.
3. už spamujeme //
Návrat hore Goto down
Niekto

Female
Počet príspevkov : 2872
Rasa : akákoľvek
Vek postavy : akýkoľvek
Povolanie : čo potrebujete

OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Pi júl 30 2010, 20:45

Ako povieš. Very Happy
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Pi júl 30 2010, 20:46

drunken
Návrat hore Goto down
Warlock

Male
Počet príspevkov : 15
Rasa : Človek
Vek postavy : 29

OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Ut september 06 2011, 07:49

* Ráno vstal Frank z postele a pri pohľade cez zarosené okno povzdychol* Zase prší, to bude deň. * Postavil sa a znechutený z počasia sa obliekol a išiel pomaly do práce. Pred úradom, kde pracuje sa pozastavil a letmo sa pozrel na osoby, ktoré stali vonku a rozprávali sa. Z vačku si pomaly vybral cigaretovú krabičku a jednu si vybral. Škatuľku pomaly odložil a mesto nej si vybral zápalky. Zapálel si cigaretu a poamly poťahoval, až kým nezačalo pršať, tak ju rýchlo zahodil a bežal dovnútra. *Dobré ránko. * Zakričal na vrátničku a bežal rýchlo ďalej. Ani si nevšimol že na neho niečo kričí. Prišiel ku svojej kancelárii a pred ňou stála neznáma žena.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Ut september 06 2011, 08:02

Zase mešká! *Pomyslela si Cassidy, keď vo svojej dočasnej kancelárii pozrela na náramkové hodinky a uvedomila si, že je už päť minút po ôsmej.* Pri tom chlapovi by sa jeden čudoval keby bol prišiel v normálnom čase! *Chodila ako hladný lev po klietke. Pri Frankovi sa dalo čakať, že aj dnes ho ranná cigaretka zdrží, no naozaj jej to robilo problémy. Dnes áno, vzhľadom nato, že s prácou čakala len na neho. To bol údel jej úbohej práce, kedy sa musela podriaďovať chlapíkovi, ktorému je cigaretka prednejšia než jej skorší odchod domov. Bola si istá, že počuje jeho ťažké kroky na chodbe, preto v tom okamihu prudko šklbla kľučkou a dvere otvorila.* Frank, no konečne! *Vykríkla oduševnene, najskôr si nevšimnúc neznámu ženu, len pohľadom prepaľujúc jeho. Iba nepatrný pohyb jej napovedal, že tam nie sú sami. Červeň jej v tom okamihu vyskočila na líca a ona sa zahanbila. Už len to jej chýbalo, aby si urobila hanbu ešte aj pred cudzími ľuďmi, hlavne keď neznáma stepovala pred jej dverami. Niečo jej nahováralo, že asi bude chcieť riešiť práve niečo s ňou. Koľké šťastie (alebo nešťastie?) že sa skryla práve v jeho pracovni kde celý desať minút čakala na príchod jeho veľkooneskorenosti.*
Návrat hore Goto down
Warlock

Male

OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Ut september 06 2011, 08:25

Frank podišiel ku neznámej žene, na ktorú Cassidy tak uprene pozerala. Zistil že len zablúdila, tak jej poradil, kde má isť. Potom sa otočil ku Cassidy avšak si nebol istý z jej pohľadu akú ma náladu tak sa rozhodol, že ju nebude zaťažovať svojou prítomnosťou i keď isto čakala na neho.* Idem na kávu nepridáš sa? Vieš kde ma nájdeš ak si to rozmýsliš* Odvetil a pomaly sa vybral po chodbe smerom k dverám. V tej chvíli si uvedomil, že vrátnička na neho niečo kričala.* Bože, asi zase že som šiel neskoro. Tak nič. Nejdem dráždiť leva.* Otočil sa na päte a chcel sa vrátiť naspäť keď v tom narazil do neznamej ženy, ktorá držala v tej chvíli kávu a ta sa jej rozliala na šaty.* Preboha, prepáčte ja som nechcel. Ja som si Vás tu nevšimol. Ja Vám zaplatím čistiareň. * Rýchlo povedal Frank keď videl zdesený pohľad ženy. Ona sa len usmiala a rýchlo išla preč cez vrátnicu. * Slečna!* Kričal za ňou Frank no ona odišla a za ňou sa len zavreli dvere.* Ja som ale somár.* Pomyslel si Frank a šiel pomaly po chodbe naspäť ku Cassidy. * To mi je ale deň. Čo zas bude Cassi odo mňa chcieť* Mysľou si prehrával Frank čo sa bude diať v kancelárii. * Bože môj, len nech to Cassi nevidela. to bude trapas* Premýšlal Frank nad udalosťou , ktorá sa stala pri vrátnici. Podišiel ku dverám a pomaly išiel siahnuť na klučku a v tom...
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Ut september 06 2011, 08:30

(( avšak si nebol istý z jej pohľadu akú ma náladu // toto bol moooc dobrý krok Smile No a máš tam dvakrát myšlienkové pochody Smile keď ich dávaš ako priamu reč mimo hviezdičiek, daj ich do kurzívy ono sa to vtedy aspoň nemýli Smile a neviem či sme sa pochopili, opýtam sa keď prídeš ma zase vyhodiť od pc Very Happy bo Cassidy je na chodbe už Very Happy možno len ja nechápem Very Happy ))

Návrat hore Goto down
Warlock

Male

OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Ut september 06 2011, 13:21

((no a co? co ted? Razz ))
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Ut september 06 2011, 13:22

(( Teraz svoj príspevok oprav tak aby bol správne ako som ti hovorila v práci Smile Alebo napíš nový ako ty chceš Wink ))
Návrat hore Goto down
Warlock

Male

OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Ut september 06 2011, 13:24

(( Preboha blaznis? teraz nemam crevo no pockaj zajtra! ))
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Ut september 06 2011, 13:25

(( Pre mňa za mňa Very Happy Ale zajtra v práci to už nepude Very Happy Nebudem sama Very Happy ))
Návrat hore Goto down
Warlock

Male

OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Ut september 06 2011, 13:55

Frank podišiel bližšie k neznámej žene. Jej tvár bola zahalená krásnymi dlhými čiernymi vlasmi. Keď si uvedomila, že Frank stojí pred ňou, odhrnula si ich z očí. Frank jej ochotne poradil s jej problémom a ona s úsmevom odišla preč. Keď sa Frank otočil ku Cassi avšak si nebol istý z jej pohľadu akú ma náladu. Rozhodol sa radšej ísť ešte na chvíľu preč, i keď vedel, že Cassi isto čaká iba na neho.* Idem na kávu nepridáš sa? Vieš kde ma nájdeš ak si to rozmýsliš* Odvetil a vydal sa po chodbe preč od Cassi hrajúc sa s kľúčmi od kancelárie. Cestou ku vrátnici sa ešte otočil, aby sa uistil, či Cassi nepôjde s ním. V tom si ale uvedomil, že zas prišiel neskoro a vrátnička na neho niečo kričala.* Isto že zas meškám. Ako inak. No nič teda káva nebude. * Povzdychol si a na päte sa otočil pričom vrazil do neznámej čiernovlásky, ktorá stála za nim s kávou v ruke, ktorú jej práve vylial na šaty. * Preboha prepáčte.* Rýchlo vykríkol Frank a letmo sa pousmial nad iróniou, ktorá ho postretla. * Ja vám zaplatím čistiareň.* Ona sa len usmiala a rýchlo išla preč akoby sa nič nestalo. * Slečna* Ešte stihol Frank vykríknuť kým sa dievčina nestratila za rohom budovy. * No nič* pomyslel si a vydal sa ku kancelárii. Nálada mu hneď klesla, keď videl, že Cassie ešte stále stojí na chodbe. * Preboha to zas bude. Ak to všetko videla. * Pomyslel si a pomalým krokom, akoby sa bál čo sa stane sa približoval ku Cassie. * Bože, ak to nevidela budem chodiť do kostola. Sľubujem* V duchu si opakoval Frank frázu, až sa ocitol v tesnej blízkosti Cassie. Len sa na ňu pozrel a rýchlo akoby ju nepoznal vbehol do kancelárie kde si rýchlo sadal na svoje veľké kožené kreslo.
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Ut september 06 2011, 14:19

*Tak to čo sa tam všetko stalo, to išlo ako z rýchlika celé. Chvíľu tam bol a zrazu už išiel zase preč. Išlo ju rozpučiť od zlosti. Tak ona ho tam čakala a on si len tak behal ako taká somarina po rozume hore- dolu? Tak mu treba! Škoda, že tá žena ho neobliala. Jasne sa jej na perách črtal úsmev, škodoradosť najlepšia radosť. Veď si ani nič iné nezaslúžil, keď ju hneď z rána takto ignoroval. Ešte aj do kancelárie popri nej prekĺzol ako duch a usadil sa na tú svoju koženú sedačku. Kiežby mu pod riťou praskla, hnusák jeden! Premýšľala škodoradostne a škaredo sa na neho zamračila.* Dám si kávu, ale potrebujem najskôr aby si mi urobil hentie papiere, Frank! *Ukázala mu prstom na menší spis, ktorý mu ešte ráno doniesla do kancelárie na stôl a čakal ho tam celý čas, kým si bol pobafkať, kým utekal pred vrátničkou a i kým oblieval nejaké ženy na chodbe.* Vidím, že si krásne rozbehnutý, tak mi to môžeš pripraviť, kým nám urobím kávu. *Pokračovala so škodoradostným úsmevom na perách a zavrela za nimi dvere na kancelárii, aby ešte aj prichádzajúci kolegovia, či náhodní ľudia, čo potrebovali niečo vybaviť, no nešli za nimi, nepočuli o čom sa tí dvaja rozprávali. Už dávno mali pracovať, však ona to prípadne krásne na neho zvalí. Však aj zato mohol práve on, že ešte nezačala pracovať.*
Návrat hore Goto down
Warlock

Male

OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Ut september 06 2011, 14:28

Vieščo!* Povedal Frank zlostným hlasom a prudko sa postavil zo stoličky až tak zapraskala.* Láskavo si ten svoj škodoradostný úsmev odpusti hej. * Povedal Frank a prešiel ku dverám.* Nemám nato náladu. Idem ja preč lebo to tu nedopadne dobre. * Povedal Frank a len hodil rukou na Cassi, strhol kľučku a šmaril dverami za sebou až zadunela celá chodba. Potom sa otočil, vydýchol a išiel ku vrátnici.
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Ut september 06 2011, 14:44

Urážlivka. *Vzdychla si a zagúľala očami. V tej chvíli si povvedala, že mu i tak uvarí tú kávu. Možno si ráno nevrzol, keď ešte aj meškal a nemal dobrú náladu. A možno si vrzol, len to nebolo moc dobré... Znova ju premkla tá škodoradosť a ubránila sa chichotu, ktorý sa jej dral na pery, hoci sama nerozumela ako to dokázala. Preto, keď už vôňa kávy krásne rozvoniavala po celej kancelárii a ona bola spokojná so svojim výkonom, vyšla von a zamierila do tej svojej. Však on za ňou neskôr príde. Tá práca i tak nepočká, takže ju neskôr jednoducho bude musieť za ňou doniesť. Dovtedy si ona porobí čo jej treba. Pekne, u seba v kancli.*
Návrat hore Goto down
Warlock

Male

OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Ut september 06 2011, 16:13

Frank vyšiel z budovy. Celý nervózny a aj sklamaný zo seba čo povedal Cassie zišiel zo schodov a zamieril si to priamo do centra mesta. Ako prešiel pár krokov zase ho chytila jeho závislosť, alebo vášeň ako to on zvykol nazývať k cigaretám a flegmatický si vytiahol škatuľku. Pozrel sa dnu a v tom si uvedomil Zase sú prázdne. No nič to.. Poobzeral sa vôkol seba, ale mal smolu pretože nikde na obzore nebol žiadny stánok. To sa stane len mne. Ako naschvál. vybral sa teda smerom k najbližšiemu obchodnému centru. Vošiel dnu a keď prišiel k prvému stánku nemohol veriť vlastným očiam. Bola tam tá neznáma, ktorú stihol obliať kávou dnes ráno. Hmmm. Radšej nie. Radšej nie. Pomyslel si a otočil sa iným smerom aby si ho nevšimla a pomaly odchádzal. Ešte bude nahnevaná a spraví mi tu cirkus. To mi zato nestojí. Frank radšej vyšiel z centra a zamieril si to rovno do práce. Radšej to risknem s Cassi. Možno sa nebude hnevať. Síce ta ofca na vrátnici bude isto nadávať ako stará kofa ale aj to patrí k mojej práci. Nadám aj jej. Nech mám celú zbierku Ako si nato pomyslel začal sa smiať. Ľudia sa na neho dívali ako na postihnutého, že sa tak smeje ale v tej chvíli si to neuvedomoval. Vošiel do budovy a akoby mal štastný deň vrátničky nikde. Tak rýchlo prešiel po chodbe do kancelárie, kde bola na stole káva so spisom. V tom si spomenul čo sa stalo, zobral kávu a spis a vydal sa ku Cassie do kaclu.
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Ut september 06 2011, 16:34

*Sedela v kancelárii, mala pustenú hudbu, potichu, len tak aby ju počula ona. Dnes tam bola sama. Vlastne celý týždeň mala byť sama. Mala rada tie chvíľky. Síce jej kolegovia boli fajn a dobre sa jej s nimi rozprávalo, ešte radšej mala samotu. A aspoň za ňou niekedy zavítal Frank. Vtedy sa dobre nasmiala, nech mala akúkoľvek depku a potom išla domov už vysmiata ako slniečko, i keď ráno odišla zamračená ako taký uhundranec. Navyše čo mohlo byť lepšie ako ranná káva? Len vďaka nej sa jej vstávalo lepšie, aj keď ona bola taký spáč a radšej by si bola pospala, to bola číra pravda, no vstávanie vymeniť za kávu? To veru áno, to bola uspokojujúca predstava.
Prešla k počítaču, pomaly tú svoju mašinku pustila a keď už aj jej v kancelárii začala pekne rozvoniavať káva a usadila sa do svojho kresla, bola pripravená začať. Mrzelo ju to ráno a i keď mala otvorený spis pripravený na prácu, nemohla sa sústrediť. Jej oči jednostaj strieľali k dverám, ktoré stále ostávali zatvorené. Už si od nervozity hrýzla do spodnej pery, keď to nevydržala a postavila sa. Znova raz prudko trhla dverami, tak ako to ona mala vo zvyku, a otvorila ich, keď sa jej takmer podarilo vraziť do kamaráta obra Franka.* Frank! *Hlesla trochu prekvapená.* Prepáč mi to ráno..
Návrat hore Goto down
Warlock

Male

OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Ut september 06 2011, 16:50

Sakra * Vykríkol Frank.* Toto mi už život robí naschvál. * Pozrel za zem kde ležal hrnček s kávou, ktorá mu spadla, keď sa trhol z Cassie.* No Výborne. Mám po káve. Aspoň máš dôvod spraviť dalšiu.* Povedal a usmial sa na Cassie.
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Ut september 06 2011, 16:57

Do čéééérta! *zavrčala zlostne na seba. Tak toto sa jej podarilo. Mohla sa znova ospravedlňovať, koľké šťastie, že nemusela keď ju tak pekne ospravedlnil on.* Že si to ty a som ochotná tváriť sa, že je to naozaj moja vina, tak ti uvarím ďalšiu moju špecialitku. *Uškrnula sa provokatívne a zdvihla spadnutý hrnček zo zeme. No darmo, toto mu vyšlo.* Nemáš čisté svedomie, čo? *Vošla do svojej kancelárie s úsmevom na perách a prichystajúc mu ďalšiu dávku kávy do šálky, nechala zvariť vodu a kývla mu nech si urobí pohodlie. Dnes som číra dobrosrdečnosť, ktovie kde sa to vo mne berie. Úškrn jej z pier neschádzal ani vo chvíli kedy si sadla do stoličky a s túžobným pohľadom sa zadívala na kanvicu kde sa ohrievala voda.* DNes máš šťastný deň, čo?
Návrat hore Goto down
Warlock

Male

OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Ut september 06 2011, 17:54

HAHA * Sarkastický odvetil Frank. Sadol si na stoličku oproti Cassie.* Dneska nie. Dneska mám deň pod psa. To ešte bude vyzerať. A bohvie čo sa ešte stane. * Smutne pozrel na Cassie, ktorá pozerala na kanvicu. Nevšímal si to a hovoril ďalej. * Jeden spis máme tu, ďalší som si založil, keďže sa mi ho včera nechcelo robiť a k tomu musím isť k doktorovi. * Zasmial sa.* Ale či pôjdem je otázne. No nevadí ja idem spraviť ten spis, potom prídi keď bude káva. Vieš že si dávam 3 lyžičky cukru že?* Pousmial sa. Pozrel z okna kde bolo stále sychravé počasie a lístie poletovalo na zem. Hmm. Zase budem musieť hrabať to blbé lístie. Načo je nám tá jeseň. Postavil sa a podišiel k dverám. Ešte raz sa pozrel na Cassie a s úsmevom z jej zaujatia odišiel z miestnosti. Potichu zatvoril dvere, až sa sám sebe čudoval ako to dokázal, a išiel do kancelárie. Pozrel po kancelárii a prešiel ku svojmu kreslu. Ledva sa usadil a už mu zvoní telefón.Kto zas otravuje. To je fakt deň blázna. Načiahol sa pre telefón ale keď si všimol číslo došlo mu, že mu volá jeho nadriadený isto kôli včerajšiemu spisu. Tak ho radšej nechal položený a tváril sa, že tam nie je. Zachvilku prestal zvoniť. Oprel sa o kreslo vyložil nohy na poličku a pozeral z okna. To škaredé jesenné počasei ho tak uspávalo až napokon upadol do hlbokého spánku.
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Ut september 06 2011, 18:35

*Trochu ho aj ľutovala, že mal taký deň blbec ako ho rada volala, no nemohla s tým nič urobiť. ona také zvykla mávať a veru dosť často, možno to bolo práve tým aká strašná pesimistka vedela byť. Frank odišiel a znova vo svojej kancelárii osamela len za zvuku variacej sa vody a potichu hrajúcej hudby, ktorú si predtým pustila. Možno by ju dala aj hlasnejšie, len to zas ten jej drahý črep počítač nezvládal, tak bola šťastná aspoň že to išlo tak ako to išlo. A predsa nepotrebovala aby jej to ešte aj v robote húkalo ako na diskotéke. Aspoň si šetrila svoje ušká. Kanvica cvakla a ona sa potešila. Vodička zovrela a vzala ju do rúk a zaliala mu nachystanú kávu vodou. Presne mu dala tri lyžičky cukru a na odobrenie mu nachystala ešte cukríček. Potvoriakovi pamlstnému. Začal zvoniť telefón.* Prosím, úrad.. *Ozvala sa do telefónu a s úsmevom na perách musela vybaviť naozaj dlhý telefonát s vysvetlením ako má dotyčný muž postupovať aby sa dostal tam kam chcel.* Dopočutia. *Na perách jej úsmev ešte stále svietil aj keď položila slúchadlo späť a vzala cukrík aj kávu k Frankovi do kancelárie.* Ta-dá! *Predniesla hlasno ako vošla dnu ako veľká voda a zarazila sa, keď si všimla, že on spal. Takto skoro ráno a on spal?* No to je pracovná morálka. *Pošepkala potichu pobavene a postavila mu kávu na stôl a obrátila sa na tichý odchod z kanclu.*
Návrat hore Goto down
Warlock

Male

OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   Ut september 06 2011, 18:49

Vďaka. * Potichu povedal Frank. Letmo pozrel na Cassie a zavrel oči aby mohol ďalej spať.
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   St september 07 2011, 06:41

*Koľko málo stačí k tomu aby jej pošramotil náladu a nakazil ju svojou.* Dnes s tebou nie je žiadna reč.* A nakoniec otvorí dvere a odíde späť do svojej kancelárie. Tam má aspoň svoju drahú hudbu.*

((Tam máš ty pľuha Razz ))
Návrat hore Goto down
Warlock

Male

OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   St september 07 2011, 10:16

Čo už* Pomysli si*
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Tréningová hala   

Návrat hore Goto down

Tréningová hala
Návrat hore 
Strana 16 z 17Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Informácie :: Všeobecne o stránke-
Prejdi na: