RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG

InfoDomovPortálFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 

1. číslo časopisu Equillibrium

Goto down 
AutorSpráva
Tessa Scrad
chovankyňa

Female
Počet príspevkov : 915
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

OdoslaťPredmet: 1. číslo časopisu Equillibrium   St január 30 2008, 19:56

Horoskopy

/horoskopy sú pre vaše rpg postavy, teda pozerajte na ich dátumy narodenia.../

Kôň 22.12 – 20.1

- nemusíte sa obávať nepriateľov, prichádza koniec zlým časom
- dostanete sa k dobrej práci, aj keď budete ju musieť vykonať sám
- nenechajte sa nikým komandovať, iba tak príde zaslúžená odmena

Delfín 21.1-19.2

- dávajte si pozor svoje činy, lebo môžu mať katastrofálne následky
- nikam necestujte na dlhšiu dobu, môže to byť riskantné a uškodilo by vám to

Vlk 20.2 – 20.3

- občas je dobré veriť aj tomu čo nevidíte, lebo inak nevyriešite nijakú vec ktorá vás trápi
- váš neprajník vám omylom pomôže a vy na tom môžete naozaj získať
- ak uveríte tomu čo máte okolo seba, získate zmysel vášho života, iba ak zabudnete na minulosť vás môže čakať budúcnosť

Mačka 21.3-20.4

- vaša práca bude málo ohodnotená a vy túžite po niečom lepšom
- ak sa pousilujete, zaženiete zlé časy a bude sa vám dariť v čom budete chcieť
- dávajte si pozor na peniaze

Drak 21.4 – 20.5

- viac si verte, najmä v láske
- čaká vás flirt, a vaše očakávania z flirtu sa do istej miery splnia
- v práci to nejde podľa vašich predstáv, no nezúfajte, príde lepšia práca

Motýľ 21.5 – 21.6

- vaša budúcnosť je veľmi zahmlená a osud máte vo vlastných rukách
- táto doba je vhodná na dôležité rozhodnutia
- dajte si pozor aby ste neublížili samy sebe zbytočným straním sa do vecí iných

Vážka 22.6 – 22.7

- vo svojom okolí máte neprajníka
- táto doba je pre vás veľmi nepriaznivá v každej situácii a preto sa vyhýbajte zložitým rozhodnutiam a ak už nemáte na výber, nechajte si poradiť

Jaguár 23.7 – 23.8

- čaká vás láska
- na to aby ste ju však videli musíte otvoriť oči aj srdce

Myš 24.8-23.9

- žiarlivosť neprospieva vzťahom, skúste viac veriť
- čakajú vás rôzne nové zistenia a záleží na vás, či budú dobré alebo zlé
- vyhýbajte sa omamným látkam a alkoholu

Havran 24.10 – 22.11

- mali by ste prestať myslieť na seba a viac sa pozerať na druhých
- ak teraz niečo k niekomu cítite, je vhodná doba aby ste mu to povedali
- mali by ste viac piť, môžete sa dehydrovať

Líška 24.10 – 22.11

- vaša duša utrpí šok, no po čase zistíte že je to takto lepšie
- hovorte len to, čo si naozaj myslíte
- čoskoro sa stretnete s niekým výnimočným

Pavúk 23.11 – 21.12

- využite svoje schopnosti na dosiahnutie svojich cieľov
- stačí len málo a dosiahnete svoje ciele, no pozor na zdravie, mohlo by vás zradiť

Šokujúce odhalenie!

Po škandalóznej svadbe princa Thomasa Lerma a Kiari de Cruer, ktorá dopadla absolútnym fiaskom sa dozvedáme konečne dôvod, prečo ženích utiekol spred oltára.
Nejde o nijaký manier mladého princa, ale o závažné tajomstvo mladej princeznej. Tá nebude také nevinné dievčatko, ako si každý myslí. Za dobre upraveným vonkajškom a slušným vystupovaním sa skrýva jej pravá tvár. Princezná sa zjavne neunúvala oboznámiť kráľovskú rodinu a svojho snúbenca o tom, že má nemanželské dieťa, malé štvorročné dievčatko.
Podarilo sa nám zistiť, že dievčatko žije v pestúnskej starostlivosti a matka nejaví záujem o jeho výchovu ani o stretnutie s ním. Otázkou stále zostáva, kto je otcom dieťaťa. Napriek snahe skontaktovať sa s princeznou Kiarou sa nám to nepodarilo a zostáva už len na verejnosti, ako teraz budú brať „nevinnú“ princezničku.

Nezvestná princezná, doktorka a vrah stále na slobode...

Tri osoby, z rôznych pomerov a zvykov, a predsa ich strata nejako súvisí. Ako sa už verejnosť dozvedela s najpočúvanejšieho rádia, šepká sa o novej láske, zakázanej láske. Ide o samotných vládcov dvoch planét, Viktora de Cruer a Melian Smang Fu. Princezná zmizla a hľadajú hu už niekoľko dní, jej ľud sa o ňu bojí, no ona sa zjavne neunúva ukázať sa alebo dať o sebe vedieť. Namiesto toho si užíva na Enesiane z vládcom de Cruer.
Ako nám nemenovaný zdroj prezradil, princezná sa zjavila v paláci nečakane a princ ju pozval na obed. No taktiež sme sa dozvedeli, že ani jeden z nich sa obedu nedotkol. Namiesto toho si išli zaplávať, aj keď z plávania sa vykľula lepšia zábava. No tú už náš zdroj bližšie nešpecifikovala, iba žmurkla. Som si istá, že každý čitateľ si už vysvetlí jej slová správne.
No nemenovaný zdroj nám prezradil aj iné, zaujímavé veci.
„Princeznú s princom vyrušila návšteva čiernovlasej slečny, ktorú dal pán Cruer zajať. Napriek tomu že ju chceli tak veľmi získať, keď prišiel pán Morgan, slečna dostala slobodu. Ten muž odišiel a princezná odišla v spoločnosti ženy“
Takže tu to máme, čierne na bielom. Princezná nielenže trávi svoj čas na Enesiane, ale je v spoločnosti zradkyne, ktorá mala byť potrestaná. Rovnako sa bratríčkuje aj s utečencom, ktorý ako sme sa dozvedeli, je známi nájomný vrah.

Ples a výber vhodných šiat

Onedlho sa uskutoční prestížny ples, na ktorom bude tá najvyššia vrstva z Equellibrium. Nepochybne sa tam zjaví Raito Yagami, Viktor de Cruer so svojou sestrou Kiarou, ale veríme tomu, že ani nezvestná princezná si toto podujatie nenechá ujsť a možno sa objaví aj jej brat, k ktorom sa stále nič nevie.
Tohtoročným trendom sú napriek neskutočným teplám dlhé šaty až po zem. Pravdaže dámy sa nemusia báť horúčav, pretože takýto prestížny ples bude dobre klimatizovaný.
Druhým módnym trendom je, že sa už nenosia zložité a vyčesávané účesy, iba obyčajné a aj tak navonok skvele vyzerajúce učesané vlasy.

Rozhovor s Viktorom de Cruer

No tak na to poďme hneď z ostra. Hovorí sa o tom, že princezná Melian utiekla kvôli Vám.

Keď ju nájdete tak sa jej na to spýtajte, určite vám to rada vysvetlí.

Teda nepopierate že bola u Vás?
A prečo by som to robil?

Ako ste sa s ňou spoznali?
Lepšie otázky nemáte?

Prečo mi stále odpovedáte na otázky otázkami?
Lebo sa mi nepáčia /žmurknutie/

Tak teda prejdime k iným otázkam...aký vzťah máte s vašim bratrancom Raitom?
No najlepší aký my dvaja môžeme mať.

Nedávate moc jasné odpovede...nechcete to čitateľom objasniť? Obe krajiny začínajú zbrojiť, čo vyzerá akoby ste sa chystali na boje...
Och, ja neviem či sa dožijem zajtrajška a vy sa ma pýtate na nejaké boje...zbrane treba či je mier alebo vojna, takže na tom nevidím nič zvlášte.

Blíži sa ples, počuli sme že ste potvrdili už účasť. S akou ženou sa ukážete po svojom boku?
/smiech/ Vy si nedáte pokoj...pravdepodobne prídem s jednou ženou ktorá pre mňa pracuje...

To znie záhadne...kto je to?
Veď uvidíte /zažmurká/

A čo vaša sestra?

O tej sa vyjadrovať nebudem /zamračenie/

Chystáte sa oženiť?
/výbuch smiechu/ Prečo by som sa mal ženiť? Ako vás napadla táto otázka?

No, to čítam emaily v schránke a je to jedna z otázok na ktorú by chceli vedieť čitatelia odpoveď. Takže?
Neviem o tom že by som sa chystal ženiť.

No a máme tu ešte jednu zaujímavú otázku z mailov...či ste zamilovaný...ste?
/pobavený úsmev/ Vaši čitatelia sú nejaký zvedaví...

Vaše vyhýbanie otázke máme brať ako áno?
Môžete to brať ako chcete, veď aj tak to tak budete brať. Ak dovolíte, mám ešte nejaké povinnosti.

Pravdaže, ďakujeme za vašu spoločnosť, dovidenia.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi

1. číslo časopisu Equillibrium
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Časopis Equillibrium-
Prejdi na: