RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG

InfoDomovPortálFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 

Vesmírna loď

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
AutorSpráva
Thomas Lerm
Princ

Male
Počet príspevkov : 448
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Št marec 06 2008, 21:59

Zvolil. Nepochybne. Nebudem vás klamať, neviem o vás nič. Neviem aký ste, názor si utváram pomaly za ten kratky čas čo som tu.*hovoril pokojne a dalej kračal*no predpokladam že ste si postavili ten mur strachu. no čo by ste urobili ak by bol útek jedinou možnosťou niekoho zachrániť?*spýtal sa ho. nevedel či má rodinu, rodičov, súrodencov, no spomenul si na ženu s ktorou za nimi prišiel*zostal by ste, ako malé deväťročné decko v zámku a nechal ju umrieť? dokázali by ste s tým žiť, že ste zabili ženu ktorú milujete?*on by sa nezmieril s tým že zabil svoju sestru, setru ktorú mal nadovšetko rád*
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Raito Yagami
Princ

Male
Počet príspevkov : 514
Vek postavy : 35 rokov, 12.12.3996
Povolanie : princ Telarionu

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Pi marec 07 2008, 13:16

*Blizili sa k miestu kde sa stretavalo a rozchadzalo viac chodieb smerujucich do roznych casti lode ked Thomasova posledna otazka zostala visiet vo vzduchu. V momente zostal stat na mieste ako keby do neho udrel blesk a crty tvare sa mu stiahli bolestou zo znovu otvorenej rany v jeho srdci, ktora sa už nikdy nemala celkom zahojit, a preto každa..aj ta najmensia poznamka si k nej dokazala vždy najst cestu a znovu ju ozivit. Ozivit stare spomienky, udalosti, ktore vsak akoby sa neodohrali pred rokmi, ale len vcera. Jeho mrtva žena, aj ked podla prava nou nikdy nebola, a jeho mrtvy syn...to on ich zabil vo svojej zbabelosti. Keby nebol taky zbabelec a neprinutil ju utiec spolu s nim no postavil by sa priamo problemu v podobe jej zakoniteho manžela jeho zivot by dnes vyzeral celkom inak.* Pytate sa ma ci by som to dokazal?* prudko sa obratil k Thomasovi a nebezpecne blizko sa k nemu priblizil pricom v jeho hlase sa odražala cale ta nedozerna hlbka opovrhnutia a vysmechu, ktore v jeho srdci zaplnali miesto porovnatelne so sirkou oceanu. Avsak opovrhnutie ani vysmech nepatrili Thomasovi, ale adresoval ich sam sebe v krutom uctovani svedomia, ktore ho sudilo už odo dna ked sa na jeho rukach objavila krv milovanych.* Dokaz mate rovno pred sebou pan Lerm.* roztiahol ruky a trochu od neho odstupil aby si ho mohol Thomas dobre prezrieť.* Verte mi...aj vo chvilach ked si už myslíte, že vo vas nezostala ani kvapa sil, ani kvapka zivota ci nadeje nikto vam neurobi tu laskavost a nestreli vam gulku rovno do hlavy aby vas zbavil trapenia. Tak si zbran k spanku prilozite sam a ked už budete držať prst na spusti otazka nebude znieť ci by ste s tym co ste spachali dokazali zit, ale či kvoli tomu dokažete zabit aj sam seba...zacnete vahat ...ak to urobite tí co budu dalej zit vas budu pokladat za zbabelca, ale toho vo vas budu vidieť aj ked sa rozhodnete zostat spolu s nimi dychať ten isty vzduch.Zostane vam z toho len jedno poucenie, ktore vsak už na minulosti nic nezmení : Nemožete sa zahravať so zivotom a utekat pred tym co vam stavia do cesty...nechcel som vas sudit pan Lerm len som sa chcel ubezpeciť o tom ci ste sa už aj vy stihli presvedcit o tejto pravde, pretože teraz už nemate devať a nie ste malym chlacom, ale ste muzom, ktory nemože nechavat vsetko na nahode. Ja som to urobil raz a dufal som, že oklamem svoj osud, ale nakoniec to bolo ešte horšie.* trpkost s akou to vsetko hovoril prevysila len uprimnost , ktoru mal stale na pamati pouceny nevyspytatelnym zivotom. Chcel sa otočit a pokracovat v ceste do rokovacej miestnosti a aspon za ten kratky cas pozbierať kusky svojej takmer na prach znicenej rovnovahy ked na protilahlej chodbe zbadal stat postavu ženy, ktorej jedinym oblecením bol len chabo obkruteny uterak. Keby bol čo i len o trochu vybusnejsej povahy ironickost toho vecera by sposobila to, že by sa bud zacal smiat ako blazon alebo by ho namieste dostihol infarkt. Pokojne vsak pozrel na ženu oproti sebe, ktora bola ocividne zaujata obrazom na stene chodby a rovnako pokojne no predsa len s akymsi nepokojom sa ozval autoritavnym hlasom.* Tessa co tu robis? A najma co tu robis takto oblecena.* aby sa aspon trochu vyhol rozpakom rozhodol sa spravat tak akoby sa ich dnesny rozhovor na damskych toaletach vobec neodohral. Pod ladovou maskou pokoja ho vsak zvieral pocit previnenia z toho vsetkeho co sposobil. Nemohol Tesse ponuknut nic viac ako svoje dobre priatelstvo no v zivote by ju nechcel stratit, pretože mu bola ako sestra.*

Naposledy upravil Raito Yagami dňa Pi marec 07 2008, 13:30, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka

Female
Počet príspevkov : 301
Rasa : mimozemšťan ^^
Vek postavy : 20 rokov
Povolanie : nenápadne sa pohybovať na všeliakých miestach

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Pi marec 07 2008, 13:19

*Pôjde ku Cassianovi bližšie aby sa mohli poprechádzať.*Ktorou loďou?Tamtou.*Ukáže na jednu ktorá je čirno-biela.Nie je veľlmi veľká no Anoelle sa páči.*
Návrat hore Goto down
Thomas Lerm
Princ

Male
Počet príspevkov : 448
Vek postavy : 28 rokov. 21.4.
Povolanie : princ

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Pi marec 07 2008, 17:28

*mlčky tam postával a slová princa cítil až kdesi v žalúdku. bol to dlhý monológ, no v tej cvhíli si toani neuvedomoval, pretože rozprával niečo čo zažil a čo ho značne poznačilo do konca života.*vystihli ste to pán Yagami*prehovoril keď si vypočul príval slov, plných spomienok z jeho úst*už nemám deväť a môžem sa postaviť za to čo chcem.*povedal a spomenul si ako sa vlastne vrátil, ako sa objavil znovu senátu na očiach. bolo to v tedy, keď si myslel že jeho sestra umrie a jej jedinou spásou bola tá prekliata doktorka s vaznami, ktorým sa aj tak nikdy nedalo veriť. vteda nastal čas prestať sa hrať na skrývačku a vyjsť z úkrytu na slnečné lúče, čeliť senátu a skutočnému životu so starosťami iného druhu ako dovtedy. už nemal slobodu, nemohol zmiznúť do lesa na celé dni, ísť kam sa mu zachcelo bez toho, aby sa neobzrel za svoj chrbát aby sa cítil bezpečne. tie časy skončili. zrazu však princ znovu prehovoril a on zdvihol zrak od neho a pozrel dopredu. stála tam akási žena, iba v uteráku a viditeľne ešte stále s morkými vlasmi. keby nebola situácia taká napatá tak by sa pobavene spýtal či neprekážajú jeho snúbenke polonahé ženy na lodi, no radšej zostal ticho a bez toho aby to komentoval sa pozrel na princa.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa

Female
Počet príspevkov : 915
Vek postavy : 14.3. 22 rokov
Povolanie : 6 zmysel

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Pi marec 07 2008, 18:27

*skúmavo hľadela na obraz pred sebou, a rozmýšľala čo má kresba znázornňovať. bolo to nejaké abstraktné umenie, plné farieb, bez jasného cieľa. špičkou prsta prešla po povrchu, snažiac sa usúdiť čo je to za materiál, no z myšlienok ju vytrhol hlas za chrbtom. až tak nadskočila a prudko sa otočila. zamrznuto pozrela najprv na Raita, potom prešla pohľadom k princovi Lermovi a znovu pozrela na Raita*robím obhliadku lode*povedala sebaisto. v tej chvíli bol posledná osoba ktorú túžila vidieť, ešte radšej by videla znovu kapitána než jeho, no nemohla to dať najavo. historia z toaliet sa nemohla opakovať, nijaký plač so slzami, bozk ani vyznanie lásky sa nebudú konať.*bolo by viac než divné keby som išla do sprchy vo večerných šatách...takže som si ich radšej vyzliekla*odvetila mu pokojne, a tvárila sa že jej vôbec nevadí že pred nimi postáva slabo zahalená v uteráku, aj keď sa jej trochu triasli kolená.*
Návrat hore Goto down
Yuki Yamihoshi
asistentka

Female
Počet príspevkov : 763
Rasa : miešanec
Vek postavy : 21 rokov
Povolanie : Asistentka kráľa Raita Yagamiho

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Pi marec 07 2008, 21:56

((Prepáčte za moje bľáboly a blbú štruktúru viet, ale som dnes psychycky vyťažená a moc mi to jednoducho nepáli a nemôžem sa sústrediť...))

Áno, viem predvídať Raitové reakcie, avšak nie vždy ich odhadnem. Ako napríklad teraz. *Prisvečí. Bola pravda, že od Raita nečakala až také nepriateľské správanie voči Thomasovi.* Predvídať reakcie mimozemšťanova čítať ich myšlienky z tváre nie je niekedy ľahké, no určite sú štyri roky praxe viac, než jeden. *Dodá, pristúpi ku skrini s oblečením, otvorí ju a vyberie si z nej suché oblečenie.* Skúste sa doň zahrýznuť, možno bude naozaj otrávené. *Povie s úškrnkom. *Vďaka, snažím si vytvoriť na cestách prostredie, ktoré by mi vyhovovalo a nedráždilo mi zmysly. *Dodá ešte pred tým, než sa uzatvorí v kúpeľni. Hovorí sa, že interier izieb v ktorých človek prebýva vypovedá o jeho charaktere. U Yuki a jej kajutách to bola takmer až neuveriteľná pravda.
Po krátkej chvíli výjde z kúpeľne prezlečená v čiernych šatách s vysokým limcom pripominajúce krajinu z ktorej pochádza a upravená s vysušenými vlasmi a jemným make-upom.* Dúfam, že ste nemuseli dlho čakať. Nemám rada, ak na seba ľudia nechávaju čakať, preto sa aj ja snažím, aby ani na mňa nikto dlho nečakal. *Prenesie, aj keď vôbec nevie, na čo jej to vlastne všetko hovorí. Určite ju to ani zďaleka nezaujíma. Pristúpi ku dverám izby a pozrie na Shiroi.* Ak vám to neprekáža, mohli by sme už ísť. Raito a Thomas na nás už určite čakajú v rokovacej sále. *Jej tvár bola vážna. Na vonok nepreniesla žiadne city, no v hlave musela stále myslieť na Thomasa, na Raita a na to, ako sa dnešná noc skončí. Neľutovala to, čo spravila. Neľutovala, že príjmula Thomasovú ponuku na tanec, že sa s ním spoznala a to, čo sa odohralo vo fontáne a ani to, že mu z časti ukázala svoju slabú stránku. Neľutovala ani to, že sa mu oddala, no trochu zaváhala nad tým, že zavolali raita. Mala sa ho na to spýtať sama. Nezaťahovať do toho Thomasa a nezaťahovať ho zbytočne do problémov. Keby tu nebol, Raito by pravdepodobne nebol taký podráždený. Vedela si veľmi živo predstaviť, ako teraz Raito tlačí na Thomasa a snaží sa z neho dostať, ako si to predstavuje, že sa obšmieta okolo jeho asistentky a snaží sa ho všemožne zastrašiť. Avšak, ak je to naozaj tak a nezmení sa to ani po tom, keď mu ona povie, čo má na srdci a vysvetlí mu, prečo sa toto všetko deje nezmení, nemusí sa ani viac namáhať. Veľmi dobre vie, že ak si Raito niečo nvnukne do hlavy, nikto mu to z nej nevytĺkne. Nesúhlasne nepatrne pokrútila hlavou. Vždy bola pesimistka pokiaľ šlo o ňu, vždy myslela len na to najhoršie. Aj keď nepoznala Thomasa takmer vôbec, teraz by jej určite poveal, aby na to ani len nemyslela, že všetko dobre dopadne a venuje jej jeden z jeho krásnych úsmevov, ktorý ju zakaždým príjemne hrial. Nad týmito poslednými myšlienkami sa jemne pousmiala, no úsmev hneď potlačila a vrátila sa späť do reality. Pozorne sledovala Shiroi a čakala, kým prejde cez dvere na chodbu, aby sa mohli pobrať za Raitom a Thomasom. Stále nechápala, čo je na nej také, čo by Raita presvedčilo, aby ju požiadal o ruku. Áno, bola čímsi iná než ona a ostatné ženy, no podľa Yuki nie až tak, aby Raita tak ohúrila, že by ho dohnala k tak závažnému činu. Raito sa predsa nikdy so žiadnou ženou, ktorú dostal do postele takto nezavezoval. Avšak možno by jej mala dať šancu a spoznať ju. Možno je moc vlastenecká, čo sa Raita týka, no chce, aby si bol jej priateľ istý, keď sa takto rozhodol a už si má vybrať svoju partnerku na celý život, nech je to tá pravá.*
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://yaminokonrei.blog.cz
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu

Male
Počet príspevkov : 979

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   So marec 08 2008, 18:32

*Teraz, tým myslela situáciu, ktorá nastala, akonáhle Lerm poslal správu
Raitovi s pozvánkou k fontáne. Predvídanie je myslenie na minimálne tri kroky dopredu, presne tak, ako v šachovej partii a to pravdepodobne Yuki nerobila, pretože jej zamestnávateľa, s ktorým bola v priateľskom vzťahu, očividne nepotešila to, že bol vyrušený. Pravdupovediac, ani ona by neskákala radosťou, avšak tomu, čo nedokáže zmeniť, už potom nevenuje výnimočnú pozornosť. A toto zmeniť nemohla. Už len preto, lebo to bol to, kto bol. Thomas Lerm. Síce po mnohé roky nezvestní, ale predsalen princ Gyra. Pre Shiroi bol až príliš bezstarostný a mal iné rebríčky priorít, čo naznačovalo, že nežil v prostredí, ako jeho milovaná sestrička. Bola predsa piatková noc a zábava na plese, dalo by sa povedať, v plnom prúde. Naraz Vám príde esemeska, že sa máte dostaviť k fontáne a stretnete tam dve holuby, ktoré sa okúpali vo fontánke so sochou amora uprostred. Neviete o čo ide. Samozrejme, kto by nebol podráždený. Raito očividne nezastáva jej myšlienku, tým pádom má mladý princ určite krušné časy. Naťahuje ho na škripci otázok, pomaly ho necháva topiť sa v temných vodách strachu, snažiac sa mu povedať, že sa jeho asistentky a zároveň priateľky nevzdá tak ľahko, ako si môže myslieť. Chce sa uistiť, že ak ju pustí spoločne s ním, bude Yuki v naprostom poriadku a v bezpečí, aby sa o ňu nemusel strachovať. Možno už je dospelá, ale vždy existuje niečo, čo priam naháňa hrôzu, strach a des, dostávajúci sa pod kožu ako hrubé ihly a nakoniec ani neviete, či je to všetko skutočné, alebo či to niekedy skončí. A potom si vlastne uvedomíte, že to bola chyba. Za chyby sa platí a to veľmi veľká daň, ktorú by nechcel splácať skoro nikto. Sprvu bola aj ona sama otrávená, ale nedokázala to zmeniť, očividne ani jej snúbenec. Predpokladala, že sa s Yuki stretla s Lermom prvý krát, pretože by sa princ určite spýtal za lepších okolností, ak by mal možnosť, nie v takomto mierne premočenom stave. Chémia zapracovala a možno Yuki opustí Raitove služby, ak jej to dovolí. Mlčky sedela, zatiaľ čo bola pravdepodobne budúca slobodná žena v kúpeľni. Ak Raito pristúpi na Thomasovu ponuku, ako predpokladala, tak bude mať toto žieňa neuveriteľné šťastie, pretože voľnosť od mimozemšťanov sa nekupuje v stánku na rohu Piatej a Deviatej. Je to niečo, čo si zaslúži dlho prácou v podobe získavania dôvery od mimozemšťanov. A to nie je veru ľahké, pretože tieto bytosti sú prinajemnšom podozrievavé a ich viera sa získava dlhšie a náročnejšie než akýkoľvek drahokam z útrob Zeme. Lenže keď už to raz dosiahnú, príde odmena v podobe voľnosti, vlastných práv, možnosť voliť či iné výhody. Bude slobodná, presne tak, ako každý iný obyvateľ. Nebudú ju držať už žiadne priesvitné okovy, nič, priateľstvo k Raitovi. Venovala ešte jeden krátky pohľad na krvavočervené jablko, akoby priam vytrhnuté z rozprávky. Zaujímavé, že niečo tak chutné a sladké môže byť zároveň tak smrtonosné, že dokonca ho aj stará čarodejnica, ktorá si myslela, že je najkrajšia na svete, vyberala z kotla s jedom hrubými železnými kliešťami a Snehulienke ho podávala v tkanom kúsku látky. Vrátila ho na pôvodné miesto a práve vtedy sa vo dverách objavila Yuki, konečne pripravená.* Som rada, že zdieľame ten istý názor. Táto vlastnosť sa Vám v budúcnosti bude zaiste hodiť. *Pomaly sa zdvihla na nohy a uhladila si zvlnenú látku šiat tak, aby vyzerali ako predtým.* Nie, nebolo to dlho, ale mohli by sme si poponáhľať. Predsalen nenecháme pánov čakať. *Prešla popri nej a vstúpila tak opäť do chodby, ktorá bola zahalená sivým šerom. Zastala a obrátila sa na Yuki, čakajúc tak na ňu.* Mimochodom, mám radšej rozprávku o Ľadovej kráľovnej, musíte ísť teda na mňa niečim iným, než jablkom. *Preniesla s letmým úsmevom na perách, ktorý sa stále mal tendenciu každú sekundu zmeniť do úškrnu.*

Edited: zabudla som dopísať to o kráľovnej lol! Jj, som blbec

Naposledy upravil Shiroi Kami dňa So marec 08 2008, 20:23, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   So marec 08 2008, 20:22

* Aj napriek tomu ako vazne sa snazil tvarit aby si Tessa nemyslela že jej tento nocny vylet v chabom obleceni prejde , kutikmi ust mu trochu sklblo smerom nahor. Bol to len okamih, len sekunda a hned sa vsetko opat vratilo do povodneho stavu ked mu v hlase zaznieval dorazny ton. * To si potom asi trochu zabludila, pretože na tejto chodbe a ani na ziadnej inej sprchy nenajdes. Pokial ale viem tak vo svojej izbe by si jednu mohla najsť.* kutikom oka sa pozrel na Thomasa po svojom boku no nemal sa prilis k cinu aby ich dvoch predstavil. To by Tessa najskor musela mat na sebe aspon o ponožky viac.* Toto nie je vhodny cas na obhliadku lode...
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa

Female

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   So marec 08 2008, 20:26

*chytila si mokré vlasy a zamávala mu nimi*sprchu som už mala*povedala spokojne, nedbajúc na jeho spoločnosť*noc je vhodná na obhliadku lebo sa tu nepotuľujú žiadne osoby, keď teda nerátam vás dvoch*odvetila a znovu pozrela na obraz*nemusíš sa báť, trafím spať do izby*dodala ešte. v tej chvíli si však uvedomila že Cass sa dozvie že neposlúchla a možno mu bude Raito aj vyčítať že na nu nedával pozor, keď mu to nakázal. zahryzla si do pery a premýšľala či ma niečo ešte dodať, no nakoniec zostala ticho *
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode

Male
Počet príspevkov : 936
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 30 rokov
Povolanie : kapitán Thanatosu

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   So marec 08 2008, 20:33

* Ked Anoella k nemu pride blizsie no nechyti ho za podavanu ruku len sa trochu pousmeje a trochu nadvihne obocie. Sam jej teda zobral dlan do svojej a upokojujuco ju stisol aby jej tak dal najavo, že sa nemusi ničoho obavať.* To je Isilya.* nazval lod menom pricoms a na nu ani nepozrel. Velmi dobre poznal každu lod v doku a Isilyu o to viac, že jeden jeho znamy na nej sluzil.* Pekna lod, nie velka no pre cestujucich postací. To ma privadza k otazke odkial ste prisli?* so zaujmom sa jej zahladi do oci a pery roztiahne vo veselom usmeve.*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   So marec 08 2008, 20:42

Ja sa tu nemusím potulovat Tessa vzhladom na to, že nerobim nic co by som robit nemal.* vyznamne nadvihol obocie premeral si ju. Cely ten obraz, ako tam tak pred nimi stala zahalena len v uteraku s pokojnym vyrazom akoby mala na sebe tie nalepšie saty, mu prisiel takmer neuveritelny. Rychlo sa vsak spamatal ked si uvedomil, že za nou poslal Cassa aby na nu daval pozor. Nevedel pochopit z akeho dovodu ho nema za patami.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa

Female

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   So marec 08 2008, 20:46

a ja hej?*spýtala sa a znovu uprela zrak na Raita*a tvojmu bodyguarovi nespominaj že som tu pobehovala, asi by sa mu to nepáčilo*povedala s výraznou výčitkou že na ňu poslal chlapa aby ju strážil*aj keď si asi všimne že som mu zdrhla keď mi donesie piť*povedala pokojne. rozhodla sa ho tak trochu kryť. ak by sa teraz raito rozhodol ísť sa pozrieť do jej izby, na stole by našiel mlieko čo jej tam nechal Cass, a nepochyboval by o tom, že ju teraz niekde hľadá po celej lodi. aby zakryla svoj spokojný úsmev, znovu pozrela na obraz tak aby jej nevidel na uškrňajúcu sa tvár*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   So marec 08 2008, 21:04

Kapitan Scrad...nie moj bodyguard.* opravil Tessu pricom sa pobavene uskrnul lebo vycitil v jej nasledovnych slovach, že netuzi velmi po tom aby jej Cass prehovaral do duse ked sa dozvie pravdu o jej zahadnom zmiznutí. Ležerne sa oprel plecom o stenu chodby a ignoroval dokonca aj ten osten vycitky v Tessinom hlase, že si dovolil niečo take neslychane krute a dal ju sledovať .* Nepoviem mu nic ak sa hned teraz vratis do svojej izby a zalezies pekne pod paplon, pretože ak to neurobis...* odlepil sa od steny a pomaly presiel k Tesse.*...budes mat na krku dvoch otravnych chlapov, ktory ti stale budu v patach a nie iba jedneho.* zastal tesne pred nou hladiac jej uprene do ocí. Natiahol ruku no nie k Tesse ale k haciku, na ktorom bol zaveseny obraz, ktory ju tak ocividne zaujal.* Možes si ho dat do izby a pozerat sa nan tam.* uskrnul sa trochu ju podpichnuc ako za straych ciac ked ešte nevedel to, čo v teraz.*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka

Female

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   So marec 08 2008, 21:07

*Pozrie na Cassiana s kľudným úsmevom.*Ja som z Gyro.Prišla som z jedného, nie až tak slávného hotela.A vy ste odkiaľ prišiel?*Spýta sa ho kľudne na to isté čo on.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   So marec 08 2008, 21:21

* Prikyvne hlavou na znak toho, že poznal planetu, z ktorej Anoella pochadzala a po jej otazke sa zatvaril akoby ju prepocul v predstieranom zamyslení. Jej kratka odpoved ho neuspokojila celkom tak ako ocakaval a nemienil temu rozhovoru obratit hned na seba.* Gyro je medzi planetami Equlibria velmi zname prave vdaka komplexu kde sa snazia urobit z ludi zo Zeme mimozemstanov.* zasmeje sa pobavene akoby mu tato myslienka ani nemohla dovolit inak. Mal na to svoj nazor.* Pracujete tam? Myslim v komplexe teraz ked už nepracujete pre kralovske vojsko.
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa

Female

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   So marec 08 2008, 21:23

ha ha ha*odpovedala ale obraz si ochotne vzala do rúk. ked jej ho už ponúka tak prečo si ho nevziať*nechystám sa do izby*odvetila pokojne*ako vidíš zbavila som sa jedného, zbavím sa aj dvoch*uškrnula sa, aj ked Cassa sa v skutočnosti nezbavila, aleon sa zbavil jej. no to v tejto chvíli bolo aj tak jedno. držiac v rukách obraz sa zvrtla a pomaly kráčala dalej, rozmýšľajúc čo jej asi tak povie. nemienila sa vrátiť do izby, bola pevne rozhodnútá spraviť si obchádzku, aj ked len v uteráku.*
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka

Female

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   So marec 08 2008, 21:27

Keď chcete poznať odpoveď povedzte my: Ste na strane zla či dobra?Ste proti Gyro?Keď pracujete pre Enesian či pre Telarion môžem Vám to povedať kľudne.*Odpovedala tým istým kľudným hlasom a na tvári sa jej zjavil úškrn.*

//Ja už musím ísť.Dobrú noc!//
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   So marec 08 2008, 21:43

* Vždy mu musela robit napriek. Ked on povedal cierna ona povedala biela, ked jej niečo prikazal urobila presny opak. Bola to hra na macku a mys alebo skor kto z koho sa vydrží dlhsie ovladať. Nemohol povedať, že by ho to hnevalo skor sa na tom ich vzajomnom podpichovani dobre zabaval, ale vsetko ma svoje medze. Nedovoli Tesse len tak sa pretrcat po palube Thanatosu oblecenej len v uteraku celkom bosu akoby prave vysla z nejakeho nepodarneho filmu o lahkych ženach. Nemala pravdu ked mu tvrdila, že na chodbach takmer nikto nie je, pretože aj teraz pocul kroky ozyvajuce sa z bludiska chodbieb. Ktokolvek ju mohol stretnut a hoci nepochyboval, že na palube ma samych vynikajich chlapov, ktorí sa vedeli ovladať nedovolil by si pokusat diabla v ich tele. POznal to až prilis dobre na vlastnej kozi než aby mohol byt teraz taky pokojny a dovolit Tesse nocnu prehliadku. Navyse za nim stal Thomas a pravdepodbne sa už celkom dobre zabaval na tom, čo sa mu odohrava priamo pred ocami.* Tessa stoj.* povedal pokojnym hlasom no predsa tak, že sa v nom odrazila cela hlbka vaznosti s akou ich vyslovil. Chut zartovat ho už presla. Obratil hlavu k Thomasovi a rychlo mu precedil cez stisnute zuby.* Ospravedlnte ma na moment hne dosm spat a možeme pokracovať tam kde sme skoncili. Teraz sa vsak musim o niečo postarat.* len co dohovoril tie slova v okamiho sa znovu priblizil k Tese no tentoraz ju už zodvihol do narucia spolu s obrazom, ktory držala v ruke a pevne ju stisol aby sa nemetala.* Povedal som to predsa celkom jasne Tessa.* ticho jej zapriadol do ucha no v ociach sa mu nahnevane lesklo.* A už som ti aj predtým povedal, že mna sa tak lahko nezbavis. Vlastne...mna ssa nikdy nezbavis len tak.* kracal hodbou rovno k jej izbe.*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   So marec 08 2008, 21:52

* Anoelline otazky ho prinutili zamysliet sa dlhsie na dodpovedou najmna na to prvu otazku, na ktoru neexistovala celkom presna odpoved.* To...* zastavil sa a už dalej neviedol Anoellu po zlatistom piesku plaže, ale zostal stat na mieste tak, že mu morska voda prave ospliechala nohy.*...ci som na strane dobra alebo zla sa neodvazujem povedať pretože by som mohol klamat a to nechcem. Za svoj zivot som už urobil vela veci, na ktore nie som pysny, ale netuzim ani po tom aby som ziskal to co chcem aj cez mrtvoly. Na Gyro som nikdy v zivote nebol a okrem vas z tej planety nikoho osobne nepoznam pretože som v sluzbach Raita Yagamiho.* pokojne cakal co mu na to Anoella odpovie a hlavne ci o sebe prezradi aj niečo viac.*
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa

Female

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   So marec 08 2008, 21:52

RAITO!*okríkla ho, keď ju zdvihol. v tejto chvíli sa jej zdalo jej "oblečenie" viac než strašné. Pokúsila sa mu vymknúť z rúk, no bolo to rovnako nemožné ako v prípade Cassa. v ten večer sa cítila ako bábika, z ktorou si každý robil čo sa jej zachcelo. Zdvihol, preniesol a odložil, akoby bola predmet, bez vlastného rozumu a slobodnej vôle.*Okamžite ma daj dole!*vyprskala, no radšej moc nerozhadzovala nohami. rukami držala obraz a nahnevane na neho zazerala, pričom sa nejako nebránila. nemienila plytvať silou na niečo nemožné.* Som dospelá!*pokračovala*a nemôžeš ma zatvárať v izbe akoby som bola domáce zvieratko ktoré si tu chováš*prehovorila nahlas, a alkol jej už načisto vystúpil z mysle. po tom všetkom sa už ani necítila taká malatna ako ked do seba naliala tie poháriky.*a to sa ešte uvidí či sa ťa nestrasiem*povedala a rozhodla sa. to čo si len tak narýchlo predstavila, a považovala za nemožné sa rozhodla zrealizovať. ešte nevedela ako, no nemikenial už ustúpiť*
Návrat hore Goto down
Cassian Scrad
Kapitán lode

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   So marec 08 2008, 21:53

/ dobru noc Wink Smile /
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   So marec 08 2008, 22:04

* Jej ziadosti mali podobny ucinok akoby hrach do steny hadzal ako sa zvykne tak pekne hovorit. Iba ked nahnevane vyprskla aby ju zlozil dole len ju ešte pevnejsie pritisol k sebe aby sa mu nevysmykla a z hrdla sa mu vydral pobaveny smiech.* Daj ma dole inak co?...ovalis ma tym obrazom? Hlavne si predtým uvedom, že svojim vekom už si naozaj dospela...* zamerne vyuzil ten slovny zvrat*...ale len malemu neskusenemu dievcatku by mohlo napadnut prechdzat sa tu len v uteraku cize takmer naha...* pozrel na nu aby dodal doraz svojim slovam a pokracoval dalej*...a pochabo si myslieť že vsetci muzi na tejto palube zlozili slub zdržanlivosti. Neuvedomujes si že toto je bojova lod a nie su takmer ziadne zeny? Keby si mala primerane oblecenie mala by si teraz odo mna pokoj lenže ty nie..mas co si zasluzis a myslim, že nemas ani to nejmensie pravo robit mi kvoli tomu vycitky.* zastavil sa až pred dverami Tessinej izby a uprene na nu pozeral.* To su slova do boja Tessa uvedomujes si to?
Návrat hore Goto down
Tessa Scrad
chovankyňa

Female

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   So marec 08 2008, 22:11

Uvedomujem*odpovedala pokojne*Väčšina tých mužov teraz drichme niekde v kajutách, zvyšná chlastá niekde hore a nie tu v podpalubi, takže pravepodobnosť že tu nieho stretnem je miziva.*odpovedala pokojne. keby vedel čo si vymyslela tak ju asi dorazil, alebo rovno zamkol na veky do dakej veže aby nerobila hlúposti.*nebudem predsa ničiť tak zaujímavý obraz*povedala a pozrela na obraz vo svojich rukách. už sa nemienila pokúšať sa ho nateraz zbaviť, aj tak to bolo nemožné. ked chcel aby zaliezla dnu, tak dnu zalezie, no ak si myslel že si neurobí po svojom tak sa mýlil. skôr či neskôr sa prejde po tej lodi, aj ked v trochu inej podobe. konečne ju napadlo ako zrealizuje svoje plany tak aby o nich nikto netušil a nikto jej v nich nebranil. nebola si však istá ako to sklby s pracou, no v tejto chvili ju tonezaujimalo. išlo o to vypadnúť z dateto, prežiť život naplno a nie v klietke*
Návrat hore Goto down
Raito Yagami
Princ

Male

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   So marec 08 2008, 22:24

Nemala by si citat tolko rozpravok o piratoch. Thanatos nie je miestom kde sa muzi ozieraju a potom len tak drichmu.* Tessino vyhlasenie ho bodlo na citlivom mieste pretože na Thanatose prezil vacsinu času z tych troch rokov co sa zatial ona vzdelava v skole. Jej nespravodlive sudenie ho prinutilo postavit sa na obranu posadky Thanatosu. Jeho slova vsak nezneli urazene ak ked sa tak možno trochu citil, ale vyslovoval ich s takym dorazom akoby sa snazil poucit male dievcatko, ktore toho o živote vedelo ešte len malo.* Som velmi narocny zamestnavatel, ktory do svojich sluzieb nenajima ziadnych ozranov ani ludi s pochybnou povestou. Na palube tejto lode su len tí najlepší z najlepsich. Toto je ich praca, ich zivot a ked nechcu stratit ani jedno ani druhe nemožu sa len tak flakat ako si myslis ty. Ešte vela veci o tejto lodi nevies a dnes ich už ani nezistis.* pustil ju na zem zatial co otvaral dvere do jej izby. Potom ju chytil za ruku a potiahol ju dnu. Nechal Tessu stat v sterde izby zatial co sa pobrel k postely a odhrnul na nej zhuzvane prikryvky. Obratil k nej tvar s dost jasnym naznakom toho, čo chcel aby urobila.* Nabuduce poviem Cassovi doraznejsie aby ta mal na ociach pokial budes mat v umysle nadalej sa spravat tak nepremyslene.
Návrat hore Goto down
Anoella
Ochranka

Female

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   Ne marec 09 2008, 08:49

*Len sa pokojne usmiala a povedala.*Tá prvá otázka nebola veľmi dôležitá.To čo Vám teraz povie je tajné a keď to niekomu poviete...*Na chvíľu sa odmlčala a pokračovala.*No to teraz nie je zaujímavé.Dalo by sa povedať že som proti komplexu Gyro, no nie celkom...
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Vesmírna loď   

Návrat hore Goto down

Vesmírna loď
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 6 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Uzamknuté témy-
Prejdi na: