RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG

InfoDomovPortálFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 

Hlavná nemocnica planéty Telarion

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Pomocník

Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

OdoslaťPredmet: Re: Hlavná nemocnica planéty Telarion   Ut jún 04 2013, 14:43

Saolin

*Čím dlhšie mala otovorené ústa, tým si viacej bol istý, že sa ocitol na zlom mieste a toto bol naozaj krutý vtip! Alebo mal to nešťastie, že slečna sa stihla skôr zblázniť, než ju vyhľadal? Aj táto možnosť prichádzala v úvahu, no v konečnom dôsledku ako ju mohol on súdiť, keď si len pred okamihom spieval "Lietam v tom tiež.." ??? Aspoň že o tomto neexistoval žiaden záznam, ani kamerový ako ona povedala.* Poznám ľudí, ktorí sa riadia slovami, že čo si nepamätajú, to sa nestalo. *Ona je azda jedna z mála ľudí, ktorí si aj tak snažia pamätať, alebo to nepopierajú.
Zamieril si to však k svojmu miláčikovi a keď diaľkovým odomykaním otvoril dvere, pozrel sa k nej.* Buďte na moje auto nežná. *Ak hovorila, že ju jej auto ľúbi, tak snáď nebude drzá k jeho chrobáčikovi. Nasadol si na sedadlo šoféra s radosťou si vychutnal ako jeho maznáčik zapriadol pod jeho nežným dotykom. Tak zareval no, to je detail. Snáď si aspoň pamätala kde býva a kde sa nachádzalo jej dom, či byt, či kde bývala, lebo hľadať jej obydlie by mohlo byť ošmetné. Možno vytiahne jeho fotku a zavedie ho do mesta, kde budú chodiť od človeka k človeku a budú sa pýtať, či ho náhodou nevideli utekať po ceste. Tá žena v ňom prebúdzala šialeno šialené myšlienky!*
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Sierra They Lee

Female
Počet príspevkov : 179
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 20
Povolanie : Zlodejka

OdoslaťPredmet: Re: Hlavná nemocnica planéty Telarion   Št jún 27 2013, 09:05

Thein

Ale to je zlé tvrdenie, lebo iní si to pamätajú dobre. *Odpovedala pokojne, ako keby mala ruku položenú na Biblii a od jej výroku závisel život odsúdeného. Chudák. Pri jeho prosbe iba zdvihla ruky do obranného gesta, odvracajúc sa od imaginárnej Biblie. Zastala pri aute a váhala či naozaj poškodiť tak sväté miesto. Po chvíli však zaujala miesto vedľa chlapa. Zahryzla si do pery, keď ju napadol jeden šialený, no celkom reálny scenár, veď bola v podstate geniálna.* Idete ma uniesť? Zviažete ma, hodíte na mňa zeminu...vlastne nie, to až potom, najprv by ste ma mohli nadrogovať, nieee, vôbec si to nebudem užívať. Potom sa človeku aj zemina ľahšie dýcha. *Zaklipká očami, aby bral jej návrh aspoň na vedomie a chvíľu ním zaoberal svoju myseľ. Ak by hneď prikývol, pravdepodobne by ani žiaden útek nezosnovala. Zbytočná námaha. Nakoniec by ju aj tak chytil.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: Hlavná nemocnica planéty Telarion   Ne august 11 2013, 21:38

*Okamžite auto naštartuje a radšej prudko vyrazí, lebo jej otázky ho azda aj do šialenstva privedú, ak by to bolo možné. No musel sa nad tým skutočne zamyslieť. Zas až tak hrozná predstava to nebola. A preto jej napokon prikývol a s nehou pohladil volant po jeho obvode.* Zas tak hrozný nápad to nie je, doktorka. Len asi by som ešte k tomu pripojil aj chutné znásilnenie. Predsa len, nech si to užijem aj ja, nielen vy, keď už ste si tak pekne vyžiadali drogy a všetko ostatné, no nie? *žmurkne na ňu zlovestným úškrnom a neubráni sa pobavenému smiechu.* Len mi povedzte, kedy príde ten vhodný čas, aby som začal. Obyčajne mám problém so správnym načasovaním. Vraj som príliš rýchly. *Zámerne použil dvojzmyselnú kombináciu slov, keď ani netušil kam má šoférovať, ale spoliehal sa nato, že azda slečna doktorka bude natoľko duchaplná, aby sledovala kam ide a v prípade zlého odbočenia mu povie, aby zahol inam. Samozrejme, ak nezabudla aj kde má dom. Možno aj ten jej zmizol ako auto. Záhadné.*
Návrat hore Goto down
Sierra They Lee

Female

OdoslaťPredmet: Re: Hlavná nemocnica planéty Telarion   Ne september 29 2013, 10:47

Thein

*Uškrnula sa. Znásilnenie tiež nebolo tak úplne z cesty, navyše, ak si mohla uľaviť ona od prízemských problémov, potom by to mala dovoliť aj jemu. Následne si uvedomila, že by pána mohla aj navigovať domov, len si však spomenúť, kde to je. Začala si podvedome klipkať prstami po čele, v snahe pomôcť vlastnému mozgu pri prehrabovaní v jeho útrobách. Napokon jej to však samé skočilo na jazyk.* Ach áno, skoro som zabudla. Je to teda najbližšie doľava, potom asi dlho rovno, ale nie pridlho, pri červenej kaviarni doprava, potom zas doprava a potom tam budeme. Hádam.
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: Hlavná nemocnica planéty Telarion   Ne september 29 2013, 14:09

Saolin

*Jej navigovanie by určite padlo na úžitok a bolo by to fajn, ale ako videl, že si prstami klepkala po čele, mal čo veru robiť, aby sa nezačal smiať. Uvedomovala si, že čím ďalej tým viacej mal pocit, akoby tam sedel s čistým bláznom? Kam ho to vlastne Ona poslala?! Za ženou, ktorá po navigácii kam mal ísť dodala to potrebné slovíčko hádam, ktoré skazilo celý ten dojem, že azda vie, kde býva a jej slová a vystupovanie nie je iba zlý žart. Nie.. Nebol. Vydýchol vzduch z pľúc a skepticky sa pozrel na ňu.* A ak tam nebude? Aj dom ste si odložili niekam dakam tam? Ktovie kam? *skepticky sa na ňu pozrel a ten tragický výraz v tvári si naozaj nevedel vymazať. Pre neho nebolo nič horšie ako myšlienka, že bol teraz odsúdený k hľadaniu jej domu. Ale no čo.. Aspoň že bola zábava. Aj tak nerozumel ako je možné, že nevedela veci, ktoré mala vedieť.* V priehradke je ten list. *Kývol jej hlavou smerom k miestu pri jej nohách. Takmer znova na ten poondiaty list zabudol, s ktorým ho Ona posielala za doktorkou. Ktovie, možno to bola doktorka harašenia, alebo srandy. Ani sám netušil. Len dúfal, že v tom liste je konkrétne napísané kvôli čomu sa ocitol na inej planéte, lebo ak to ani doktorka nemala vedieť... Beda, beda..*
Návrat hore Goto down
Sierra They Lee

Female

OdoslaťPredmet: Re: Hlavná nemocnica planéty Telarion   Ut október 01 2013, 10:01

Thein

No ak tam nebude, tak si po mňa príde nejaká moja pomocníčka. Prípadne zaberieme najbližší dom, vytvoriac z neho sovje kráľovstvo. *Natočila sa na sedadle, dívjúc sa na jeho profil, s divou grimasou vytesanou do tváre. Mala chuť na tortičku, nuž z plášťa vytiahla malý balíček, obsahujúci tri koláčiky. Zvolila jemne ružový a len čo ho mala pevne v ruke, začala do neho ďopkať. Ignorovala jeho slová o liste, teraz jedla koláčik a nemala chuť odkladať ho iba kvôli listu papiera.* Aj tak viem čo v ňom je. Prípadne si domyslím. Prinajhoršom to nebude pravda.
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: Hlavná nemocnica planéty Telarion   Ut október 01 2013, 20:50

Saolin

Pomocníčka? *S poriadnou dávkou pochybností sa na ňu pozrel a neveriacky na ňu zagánil. O kom to zase hovorila? Mal také neblahé tušenie, že pri tejto žene naozaj ani len nemal poňatia čo sa jej preháňalo hlavou, nieto čo mali jej slová znamenať. Také šialené stvorenie.* Nuž, ja neviem čo v ňom je, preto naozaj dúfam, že vy to viete. Bolo by asi nepríjemné ak by som sa trepal mimoplanetárne pre volovinu. *Mykol plecami. Zato ten list rozhodne čítať nechcel. Bol určený jej, tak nech si ho prečítala ona. Ak by si ho vôbec bola prečítala a nie domyslela podľa svojho významu. Len s istými pochybnosťami pozrel na jej koláčik a uprel svoj pohľad pred seba a snažil sa riadiť jej pokynmi. Nikdy nebol na takéto dvakrát vpravo, dvakrát vľavo... To veru nie. Ale snažil sa. Až si to neuvedomil, ale hrýzol si spodnú peru ako šoféroval podľa jej príliš rýchlych pokynov pre jeho osobu. Ak mu aj dobre povedala kde mal byť dom, netušil či on to nepoplietol.* A ako má vyzerať tá vaša perníková chalúpka?
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Hlavná nemocnica planéty Telarion   

Návrat hore Goto down

Hlavná nemocnica planéty Telarion
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Planeta Telarion-
Prejdi na: