RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG

InfoDomovPortálFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 

ASALA- časť Mare Imbrium

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 39  Next
AutorSpráva
Pomocník

Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Po jún 13 2011, 19:48

Sally Cooper

*Na pery sa mu celý ten čas dral chichot, ale nič z neho nevyšlo a len sa usmieval a počúval ju. Akosi jej to nešlo, lebo vôbec nevedel o čom to hovorila. Alebo to len on nevnímal? Azda mu úplne poleptala mozog? Prstíkmi jemne prechádzal po jej nožičkách a pritom sa viac a viac škeril.* Hm... Milovanie v daždi? S tebou?* Cez plece jej nakukol na telo, akoby hodnotil, či by to šlo a ako v tej chvíli postupoval prstíkmi po stehnách, zašiel na ich vnútrornú časť. A keď uznal, že už to prestrelil, len sa vrátil späť. Rovnako pomaly, nenásilne, akoby sa mu odtiaľ ani nechcelo. A ani nechcelo, ale posledné čo úprimne chcel bolo uraziť ju a odohnať ju od seba. Už teraz mal pocit, že to vážne ničil. No nemohol si pomôcť a skončiť sa mu ešte nechcelo. Uvedomil si, že ešte stále neodpovedal a tak len potichu zacmukal perami.* A čo ak by som ti povedal, že by som si to vedel moc krásne predstaviť?* Vydýchol jej na hebký krk a zahľadel sa jej na belasú a jemnučkú pokožku. Mal nutkanie priložiť svoje pery na jej krk a spočinúť tam, ale keď by to urobil, vedel, že by už nebol žiaden krok späť. A bol vôbec ešte teraz? Dalo sa ešte cúvnuť? Dalo, veril v to. A o to viac ho tešil fakt, že doteraz ešte nemal tú česť takto spočinúť na nej. Keď ju capol po zadku, alebo schválne sa jej nevhodne dotkol, vždy mu uštedrila krásnu capku po jeho nezbedných ručičkách. Tak prečo nemohol teraz na chvíľu trošku zblbnúť a udeliť jej takúto lekciu? Keď sa chcela o tom rozprávať a chcela vedieť isté podrobnosti, tak prečo jej ich nedať? A keď trochu iným spôsobom.*
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Olivia Pangiote

Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Po jún 13 2011, 20:09

Vanille

* Toto jej hádam robil naschvál. Aké hádam, určite to robí naschvál! A ja koza si tu sedím, akoby nič. Ale tak sedelo sa jej dobre, nemohla poprieť. Nebola z kameňa aby necítila a aj keď bola pravda, že každému by za niečo takéto jednu poriadnu struhla ak nie vybila zúbok či dva, Sally bol Sally. Necítila sa pri ňom v ohrození ako pri skoro všetkých mužoch v jaskyniach, čo pracovali pre jej drahého otecka. Vlastne zvykol ju aj tak cápať po zadku, akurát vždy zato dostal po paprčkách. A teraz sa dostal bližšie než inokedy a ona nič. No hanba jej. No skutočne sa zobudila až keď sa jeho prsty zatúlali k jej stehnám a prechádzali sa po ich vnútornej strane. V tej chvíli sa jej už nezdalo rozumné sedieť v tureckom sede s nohami tak od seba a prudko ich dala k sebe, otočiac k nemu hlavu, svoje prenikavé zelené oči.* Myslím, že z tohto by mi mala byť odpoveď na našu rannú debatu jasná. *Snažila sa zachovať pokoj a tváriť sa že nič sa nedeje, ale hovno sa nič nedialo. Dnes tie jeho zblúdilé paprčky boli veľmi príjemná záležitosť a jej telo na ne reagovalo dosť jasne, až sa zľakla samej seba. Musela to pekne odsunúť niekam inam, do bezpečných vôd, skôr než...než čo? Radšej si ani nehľadala v hlave odpoveď, stačilo, že ju takto nachytal na hruškách. Predsa len to bolo iné ako bláznenie sa a robenie jej zle tými svojimi paprčkami. Mysli a vymysli niečo. A tak ani nevedela čo urobiť, len skúsila najjednoduchšiu možnosť aká jej na um zišla – štekliť ho kam sa dalo, najlepšie ho položiť až na lopatky od smiechu.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Po jún 13 2011, 21:22

Sally Cooper

Dobre, v tom prípade som moc rád, že som ti mohol objasniť isté skutočnosti, ktpré ťa zaujímali. Keď budeš chcieť, tak možno raz za mnou sama zájdeš. Ja už nejako vydržím kým sa tak stane.* Chcel ju pustiť a ľahnúť si tak ako ležal predtým. No asi mu to súdené nebolo, lebo Vanilka bola na neho prirýchla a začala ho štekliť! Chudáčik. On taký strašne šteklivý chlapec, že aj vzduch ho vedel poštekliť a ona teraz začala robiť neplechu? Začal pišťať ako malý chlapec a tie jej nezbedné ručičky sa snažil odstrčiť, ale až tak dobre mu to nešlo ako sa snažil. * Nerob nerob, nerob mi zle, Vanilka. Prosím! Veď ani ja som ti nerobil zle.* Zvalilo ho na chrbtá a pritom sa raz snažil kryť si rebrá a ďalšíkrát sa snažil tie jej paprčky odstrčiť.* Ja som ti robil len dobre, tak ma už nechaaaaj.* Fňukal a snažil sa o to, aby sama ho pustila. Nerád by sa na ňu zvalil a premohol ju, aj keď by to bolo strašne ťažké, keďže ho nenormálne šteklila. A smiech mu bránil aj v poriadnom dýchaní. Ale aspoň bola sranda. No už sa nevedel dočkať kedy ho pustí. Vôbec to nebolo od nej pekné, lebo on jej robil len dobre a ona mu to ako oplácala? Za dobrotu na žobrotu, ale chudák dopadol. Asi ešte začne o sebe tvrdiť, že je týraným mužom.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Female

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Po jún 13 2011, 21:44

Vanille

Ale tak no...ja zato nemôžem že som ťa nikdy so žiadnou slečnou nevidela a nikdy nijakú nespomínaš. *Vždy rozpráva o svojich mačičkách a ona si teraz náhle uvedomí, že Sally má možno i nejakú priateľku o ktorej ona nevie. Nie, určite nemá. Keby teraz nejakú má, istotne by to bol spomenul. Aspoň teda dúfala, že niečo také by vedela. No aj tak dúfa, že to tak nie je. Nie je to od nej pekné, no nemôže si pomôcť.* Keď budem chcieť? Čo budem chcieť? *To sa len ona tak strácala alebo jej niečo unikalo. Asi sa jej pri tých jeho blúdivých ručičkách na chvíľu mozog pozastavil alebo čo. No ten sa jej zase naštartoval, keď ho začala štekliť. On bol tak rozkošne šteklivý, že si nemohla pomôcť keď mala možnosť trošku ho priviesť do stavu toľkého smiechu. A keď ho predsa len dostala na tie lopatky, to bolo ešte len radosti, až zhíkla a pokračovala si ďalej.* Ale veď ja ti nerobím zle, smiech je predsa zdravý... *Škerila sa a rehnila sa, dnes z rána veru bolo veselo. Najprv ten rozhovor s Yunnou a teraz zábavka so Sallym. Akurát tá slabá chvíľka pred chvíľou ju dnes ešte bude mátať v myšlienkach a nútiť premýšľať nad istými činmi a skutočnosťami.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Po jún 13 2011, 22:25

Sally Cooper

*Takže to nezbedné dievčisko sa rozhodlo mu robiť zle?? No to isto nehodlal nechať tak! Rozhodol sa brániť! Silou mocou zmobilizoval všetky sily a začal sa brániť. Chytil jej tie jej nepodarené paprčky a uškrnul sa.* Smiech je zdravý, ale určite by si sa netešila, keby som ti omočil posteľ.* Povedal hrozivo a predsa so smiechom a zatlačil. Bol čas aby sa slečinka ocitla doluznačky, pekne krásne na lopatkách. Skláňajúc sa nad jej tvárou sa mu v tvári zjavil víťazný úsmev a tvárou sa celkom priblížil k tej jej v domnení, že sa mu podarí ju aspoň trochu skľudniť.* A že čo som myslel, tým že čo budeš chcieť?* Pery sa mu vykrivili do úsmevu s jamkami v lícach.* No predsa mňa, nie? Do toho dažďa... Na tú vec. Ja si počkám, kým prídeš za mnou, že to chceš, žabacinka.* Zazubil sa na ňu a odhalil pri tom dva rady bielych zúbkov. Sklonil sa ešte viac k jej tvári, zadíval sa jej do očí, priblížil sa až tak, že jeho nos sa jemnúčko dotýkal toho jej. Mohol by jej spočítal všetky mihalnice. Mierne pootvoril ústa.* Neviem sa toho dočkať.* Povedal, no neodťahoval sa od nej. Celkom ho zaujímalo ako slečina zareaguje, lebo takto blízko pri nej byť! Dnes musel byť výnimočný deň. Vážne výnimočný. Ale krásne začal a jemu sa to vážne páčilo, čoby nie. Nechcelos a mu končiť, ale trochu sa aj obával poriadneho kopanca, ktorý by mu relatívne uštedriť mohla. No aj tak, stálo by to zato!* Povedz, dočkám sa toho raz, žabacia Princezná?* Nedal si povedať a zabŕdal do nej čo mu myseľ stačila a pozvoľne prešiel do oslovenia žabacia princezná, ani si to v podstate neuvedomil.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Female

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Po jún 13 2011, 22:34

Bezmenný

*Jaskyne, ktoré boli na povrchu mali svoje výhody. Občasné otvory na vetranie či priechod svetla boli neraz dosť široké nato, aby tí čo to poznali mohli prekĺznuť dnu. Dostať sa k nim ale na povrchu bolo neraz ťažké a ešte ťažšie ich bolo vôbec nájsť. No Bezmenný si spokojne sedel pri prameni a máčal si ruku. Sedel tam už hodnú chvíľu, vlastne dosť dlho aby sa k nemu doniesol smiech dvoch žien, ktoré mali zjavne od rána veselú náladu. Princeznička s Vanillou si zjavne padli do oka a on ich nechcel rušiť ani ísť za nimi, ešte by počul niečo čo nechcel. Radšej čakal, než sa samé postavia na nohy a pôjdu si opláchnuť tvár a zídu až tam dole, kde s nimi hodí reč. Zdalo sa mu, že počul kráčať niekoho dole, no stále z hora počul smiech, aj keď, bol nejaký iný. Preto sa radšej schoval do tmy rohu a čakal, kto sa zjaví tam dolu, pretože Vanille si predsa nepúšťala len tak niekoho do izby. Nemala otrokyňu, nechcela žiadne stráže. Tak kto mohol ísť hore ak dievčatá boli hore?*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Female

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Po jún 13 2011, 22:46

Vanille

*No pevne verila, že by jej posteľ neomočil. A keby hej, no čo, nasáčkovala by sa mu do tej jeho a mal by po chlebe.* No veď potom by si tu spával a ja by som sa ti nasáčkovala do postele, či by sa to páčilo potom tebe. *Zazubila sa na neho, no smiech ju prešiel, ako skončila na lopatkách a on jej držal ruky. Veľa proti nemu nemohla zmôcť, ak ho teda nechcela kopnúť a ublížiť mu, čo nechcela.* Na tú vec? No toto skoro znelo ako keby si bol panic. *Podpichla ho a zahryzla si do pery, aby nevybuchla v smiech. Bola hrozná, no nevadilo jej to.* Okrem toho, také plánovanie tej veci sa mi nepozdáva vieš. To vieš, spontánnosť a nejaké to vzplanutie nadovšetko. *Aj by nevinne pokrčila plecami, keby mala ako a nedržal ju. No on ju držal a dokonca sklonil hlavu tak, že mu mohla tie jamky obzrieť naozaj zblízka. Jemne si zahryzla do pery keď bol tak blízko, na maličký okamih prešla pohľadom po jeho perách a potom zase späť na miesto kde hľadala tie jamky a zase do očí.* Drahý žabací Princ, obávam sa, že práve pre moje predošlé slová ti nič sľúbiť nemôžem. *Ešte na neho i žmurkla, no tým sa nezastavila.* Jediné čo som ti mohla sľúbiť bol ten bozk ktorým riskuješ premenu na žabiaka, ak sa ti podarí skrotiť tú tvoju mačku. *Aspoň sa jej zdalo, že práve zato mu to sľúbila.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Po jún 13 2011, 22:54

Yunna

*S tichým hmkaním sa pobrala dolu do jaskyne, kde čakala vodu. Aspoň by sa trochu poumývala a aby tým dvoj harašiacim sa žabičkám tam hore dala čas, možno by sa vo vode aj vyčľapkala. Nechcela ich rušiť, keď očividne im to išlo tak dobre aj keď tam v podstate nebola. Jednostaj počula neutíchajúci smiech. Ak toto nezobudí Uretana, tak to bude ešte zázrak, ale však to jej mohlo byť v podstate jedno. Ona bola len otrokyňou jej budúcej švagrinej o čom ešte nevedel nikto okrem ich troch. Konečne sa ocitla v jaskyni vhodnej na umývanie a poobzerala sa po nej. Bola menšia a v kúte na ňu číhalo prekvapenie, len nevedela či dobré, alebo zlé.* Dobré ráno, Bezmenný. Dlho si tu? Čakáš na Vanille?* Možno by mu ju mala zavolať, aj keď netušila asi ako by to urobila. Možno by z vedľajšej jaskyne na harašiace sa žabičky vykríkla, že je tam návšteva. Vážne netúžila ich pristihnúť inflagranti. No ale očividne jej ranná očista bola v čudu. Napokon sa však rozhodla, že aspoň tvár by si mohla umyť, preto pomaly prešla k prameňu, čupla si k nemu a namočila doň dlane a zmáčala si tvár. Bolo to príjemné a dosť ju to preberalo. A hlavne ohrievalo! No teraz ju asi najviac zaujímal Bezmenný. Ako sa tam akože dostal? A čo tam chcel?*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Po jún 13 2011, 23:05

Sally Cooper

*Nemal v pláne sa od nej odtiahnuť, ale aj tak to trochu urobil, keď sa na ňu vyškieral a premáhal smiech.* Nepochopila si ma, žabička, ja som to nemyslel plánovane.* Plány nemal rád, vonkoncom nie tie ktoré sa týkali práve tohto.* Ja som presne narážal na tú spontánnosť, ktorú si spomenula. Ibaže ju čakám od teba. Ja si počkám kedy ty spontánne skočíš. Ja sa veru brániť nebudem ak ma nebudeš chcieť štekliť a robiť mi zle, ale len opačne- dobre.* Vyškieral sa na ňu a venoval jej jedno rovnaké žmurknutie, ako ona jemu pred chvíľou.* A daj pozor, žabacia princeznička, čo hovoríš, lebo moju krásku uložím už v tieto tropické dni. Mala by si začať trénovať bozk, ktorý mi dáš, chcem aby bol poriadny a nie aby si ho odflákla.* No už len to by mu chýbalo, aby keď mu dá pusu sa to rovnako tak maximálne puse žaby. Čiže ľadové a vôbec nie vábivé, opak toho po akom bozku od nej túžil. Nie nie, keď ho pobozká, tak nech spadne na zadok, lebo ešte oľutuje a potom jej on ukáže ako ho mala bozkať!* A keďže tropické dni začínajú už od dva dni, myslím, že máš čo robiť, aby si to stihla.* Akoby po nej chcel dom so záhradkou. Ale tak prečo si do nej tak skromne nerýpať, keď mu dala na to príležitosť? A už sa nevedel dočkať kedy tie dve krásky bude mať u seba doma. To ešte len bude zábavka a hlavne aj s malou. Celkom ho zaujíma či si malá niekoho nájde, alebo pôjde potom od matky priamo do prírody. No však ešte uvidia. Keď ich bude mať tu. A teraz s neúspechom vôbec nepočítal.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Female

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Po jún 13 2011, 23:06

Bezmenný

*Mlčky čakal, pripravený uniknúť ak by bolo treba. No nebolo, stačil jeden prvý pohľad na ružovkasté vlasy Princezničky. Tá si ho všimla dosť rýchlo, zjavne bola všímavá viac, než si sám myslel.* Dobré ráno Princeznička. *Odvetil tichým hlasom a mlčky ju chvíľu pozoroval, než jej dal ostatné odpovede.* Som tu už nejaký čas, nechcel som vás rušiť, počul som ozvenu vášho smiechu...vlastne... *Zamračene pridvihol hlavu smerom ku vchodu, z ktorého aj tak počul smiech. Niečo mu buď unikalo, alebo iná možnosť ani nebola.* S kým je hore Vanille? *Spýtal sa jej automaticky a odvrátil tvár od vchodu zase k nej, aj keď mu do nej poriadne aj tak vidieť nemohla.* Čakal som na vás obe, chcel som vás len prísť pozrieť, ako sa vám darí s vašim plánom a tiež, či sa Vanilla ešte hnevá. A aj ty. *Odvetí a nie je si istý, či by nemal vyjsť von, lebo zjavne si neprišla len tak močiť ruky. Nechcel zavadzať a nechcel sa ani škriepiť, včera mu to stačilo aj na mesiac dopredu. Neodvažoval sa teda spýtať, čo im bolo tak veselo, zjavne sa to týkalo toho že boli ženy a ženy si jednoducho rozumeli ako nikto.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Po jún 13 2011, 23:16

Yunna

Nemyslím si, že by bola Vanille rada, keby som ti vyzradila kto je tam s ňou, ale nemusíš sa báť, ako počuješ, je jej dobre.* Nič proti nemu nemala, len to bolo jednoducho tak. Nemyslela si, že by Vanillu potešila, keby ju vyzradila, že sa tam tak náruživo bavila s jej žabím princom.* Ak bude chcieť Vanille, tak ti to sama neskôr povie.* Zhodnotila jednoducho a sadla si na zem a oprela sa chrbtom o stenu. Jeho spoločnosť jej nevadila, aspoň tam nemusela byť sama. Aj tak sa kúpať nechcela, takže to bolo jedno.* No ale ako si už počul, je nám fajn. Trochu šialenej nálady na ráno nezaškodí.* Zasekla sa, keď chcela pokračovať.* Ja som sa na teba nehnevala.* Priznala sa pokojne a celkom ju prekvapilo, že si to myslel a zaujímalo ho to. Toto vážne nečakala a prekvapene na neho hľadela, pričom tvár sa jej skrivila do zamysleného výrazu. Azda niečo také povedala, alebo naznačila? Nerozumela tomu prečo to urobil, ale jednoducho nič nepovedala, či ju už aj spomienky mátali?* A náš plán? Blake súhlasil, takže sa o mňa bát naozaj nemusíš. Neskončím v Uretanových rukách. Ak si teda k nemu dostatočne skoro nedostane, že som Blakeovou snúbenicou. Ak nie, tak to bude smola, ale uvidíme ako to klapne. Hlavná organizátorka je Vanille.
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Female

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Po jún 13 2011, 23:19

Vanille

*Ale jej sa to i tak trochu podobalo na plánovanie, keby sa za ním má vybrať. Keby to malo byť spontánne, tak by to bolo asi pri takej nejakej chvíli, nie moc rozdielnej od tej terajšej. Keď boli spolu. No nešla na nič také poukazovať, ešte by to neskončilo dobre. Alebo by to skončilo naopak pridobre? Lepšie nedumať, ako tak sledovala svoje myšlienkové pochody.* No veď ktorý muž by sa bránil sexu keď za ním príde nejaká žena však? *Pomaly ani nezáležalo na tom aká. Popravde ani nevedela ako na jeho slová reagovať, keď jej tak jasne dával najavo, že by si s ňou pokojne užil. Na druhej strane, vždy do nej rýpal a cápal ju po zadku, zjavne by to nemala brať inak.* Samozrejme že s tým tréningom začnem. Postavím si všetkých mladých mužov do radu a budem poctivo trénovať, nech si spokojný. *Odvetila so zubatým úsmevom, aj keď jej vnútro v tej chvíli prekonávalo istý drobný problém. No nedala na sebe nič znať, musela to vyriešiť neskôr, aj keď ešte netušila ako.* Uvidíme či si tú svoju krásku skrotíš, myslím, že cez tropické dni bude dosť iných činností než krotenie tvojej čiče... *Napríklad možno svadba. A možno ani nie, keby si chceli užiť mladomanželia ten sex na daždi, ktovie či by sa ho dočkali.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Po jún 13 2011, 23:28

Sally Cooper

*Tak tá jej veta v jeho tvári len zračila zamračenie. Azda si myslela, že keby za ním prišla trebárs Yunna, tak by po nej skočil, len aby si vrzol? Trochu sa ho to dotklo a on len s mierne zamračeným výrazom v tvári povedal.* Ja nie som tvoj otec, že by som bral hocičo čo má krvný obeh, ani keby to bola žena.* Takmer mu to zničilo náladu, aké šťastie, že Vanilku tak dobre poznal a nemusel sa báť, že by to bola myslela zle, alebo nebodaj ako nejakú narážku. Aj preto svoje myšlienky radšej sústredil na Vanille a jej slová o precvičovaní na iných mužoch. Až zavrčal pripomínajúc jeho zverencov s ktorými trávil 90% času. Nemohol tomu uveriť! On vážne pri tej myšlienke teraz žiarlil! Až sa mu chcelo nad tou skutočnosťou zasmiať, ale nezasmial sa, ani len pery sa mu nevykrivili do úsmevu. Len pravý kútik sa mierne nadvihol. Aj tak to skôr pripomínalo iróniu než pravý úsmev.* Dúfam, že si potom vyberieš dobrých chlapov, ktorí ťa odskúšajú. No povedz mi, prečo by som nemal mať čas na lovenie mojich krások? Vieš o niečom, čo ja zase neviem?* Opýtal sa prekvapene a na kúsok sa od nej odtiahol, aby sa jej mohol zadívať do očí. Možno narážala na niečo konkrétne a možno vôbec nie. Ak však nie, vôbec si nevedel predstaviť, prečo by nemal mať čas. Toto bolo ako stvorené na ulovenie jeho krásky. Malo byť extérmne horúco, kedy ona zväčša bývala menej opatrná, veľa malátna a väčšinu času prechrapotila v jednej jaskyni, ktorú si už stihol odkukať. Vlastne to bola tá jaskyňa v ktorej ju pozorovali včera s Vanille a s jej malou.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Female

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Po jún 13 2011, 23:30

Bezmenný

*Takže ona si nemyslela, žeby ju Vanilla pochválila? Kam toto spelo, keď žena ktorú spoznala len včera vedela o nejakom jej chlapovi a on, čo ju poznal už poriadne dlho nevedel o niečom takom? Vlastne do včera nemal ani len tušenia, nebyť tej jej poznámky o ponuke. A teraz bol ten chlap tu? Kypela v ňom zvedavosť a potreba skontrolovať, s kým trávila Vanilla noci. Veď čo ak to bol nejaký obyčajný gauner, čo chcel jedine jej kolená od seba? Nespokojne pozrel zase k priechodu a naozaj zvažoval, že sa zdvihne a pôjde to obzrieť.* Možno by sme ich jednoducho mali ísť pozdraviť a skontrolovať. *Poznamenal a bol napoly rozhodnutý urobiť to, v podstate ho zdržali len jej ďalšie slová. No možno hore ešte vyjde a pekne i s ňou hádam, aby to nevyzeralo tak sprosto.* Áno, veru som počul. Čo vám bolo také veselé, že vás počul hádam každý v okruhu kilometra? *Pery sa vykrivili do úsmevu, i z hlasu bolo cítiť úsmev.* Ja byť tebou, hneval by som sa. Vlastne by som zúril. *Skonštatoval a aj keď sa nemienil ospravedlňovať, lebo by to spravil z novu, netešilo ho to, čo spraviť musel.* No roztrúbte to dnes, Uretan nemá rád tieto chladné dni, ešte ten prvý nejako zvláda, no zvyšné dva zvykne tráviť v posteli pod niekoľkými vrstvami diek a kožušín. Veď Vanille to isto vie...nejdeme ich skontrolovať? *Nadhodil a kývol k dverám.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Po jún 13 2011, 23:40

Yunna

*Okamžite ako strunka vyletela na nohy a svojím drobným telom zatarasila dvere.* Nechaj ich. Prestaň. Nekaz jej možný vyvíjajúci sa vzťah. Aj tak ona popiera, že sa medzi nimi niečo začína rysovať, takže to nemá zmysel.* Žena takéto veci vidí, má nato nos. Však ak dobre tipovala, tak Vanille ju úplne odhalila čo sa týkalo jej brata Blakea. Usadila sa priamo medzi "dvere" , do tureckého sedu a ruky si skromne zložila na kolená. Na jej perách sa okamžite zjavil úsmev. A čo že boli trochu hlučnejšie? Ak niekto pindal, tak to bola len číra závisť, nič viac.* Počul si nás, ale nevieš čo také nám bolo vtipné?* No mohol rýchlo zabudnúť, že by mu to bola vykvákala. Ak to nevedel, tak to bolo šťastie.* Poviem ti len toľko, že sme mali obe sprosté reči, ktoré sa neoplatí opakovať a hovoriť ich pred svedkom.* Nestačilo že ich pri tom pristihol Sally? Teraz to takmer povedala, len tak si stihla zahryznúť do jazyka, aby nevyslovila jeho meno. Bezmenný by si určite rýchlo domyslel s kým sa to tam tak Vanille bavila.* Úprimne aj ja by som sa na svojom mieste hnevala, ale ako vidíš, nehnevala som sa, ani sa nehnevám. Samozrejme, ak nám pomôžeš roztrúbiť tú pchvatnú novinku.* Zazubila sa na neho pomstychtivo. Aj ona by najradšej všetok čas strávila v posteli, lebo jej bolo ohromne zima, ale apsoň že si sem dole so sebou vzala aj deku. A keby to malo byť už také neznesiteľné, bola by vliezla do prameňa. Detail.* Ani sa nepohni, lebo bude zle nedobre!* Pohrozila mu a vystretým ukazováčikom zamávala jeho smerom. Bola pripravená bojovať, že by sa cez ňu hore musel prebojovať. A ona vedela hrýzť ako kobyla!*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Female

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Po jún 13 2011, 23:42

Vanille

*Zamrzelo ju, čo povedala. Vedela, že Sally nie je rovnaký ako muži v jej blízkosti a v blízkosti jej skazeného otca a aj tak to povedala. Možno preto, že by ju neodmietol a ona si nebola istá, z akého dôvodu to presne malo byť.* Prepáč Sally, viem že nie si ako môj otec, nechcela som sa ťa dotknúť. *Povedala mu úprimne a pokúsila si uvoľniť ruky, veď ho už nechcela štekliť, keď prešli k vážnejším témam. Teda vážnejším ako vážnejším, keďže ona vymýšľala somariny, že si vytvorí rad z chlapov a bude trénovať, čo by nikdy nespravila. A jemu sa to zjavne nezdalo smiešne tiež, poznala jeho úsmevy a to čo na tvári videla úsmev nebol. I preto radšej nič viac na tú tému nepovedala, radšej sa presunula k nedostatku času na naháňanie jeho mačičky, aj keď, určite by mu to nezabralo všetok čas. Len zase, chytiť tú jeho mačičku tiež nebolo ľahké.* Blake súhlasil so svadbou. Yunna je teplomilná, tropické dni by pre ňu boli na svadbu najlepšie, vieš aké sú zvyky, nie je to práve krátka chvíľa čo je treba byť vonku, takže by bola istotne rada keby je to za tepla. *Objasnila svoju úvahu o tropických dňoch, veď príprava svadby nikdy netrvala dlho. Mali by to stihnúť, v samej postate bolo treba nachystať pokrmy a veci pre zvyky, takže by to problémom ani nebolo.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Po jún 13 2011, 23:52

Sally Cooper

*Všimol si, že sa snažila vymaniť z jeho rúk a tak ju pustil. Nie však nadlho, len ju potiahol aby si sadla a jej chrbát si oprel a hruď a zamyslene ju objal.* To nič, neurazila si ma. Ja viem, že si to tak nemyslela ako to vyznelo a ako som to ja poňal.* Usmial sa a oprel si hlavu o jej rameno. Takže svadba. Kto by bol čakal, že tie dve sú také šikovnice a stihnú tak rýchlo ukecať Blakea k svadbe.* Povedz mi, ako sa vám vlastne podarilo prehovoriť Blakea k svadbe?* Vážne tomu nemohol uveriť a preto ho to vážne zaujímalo. Takže cez tropické dni by chcela urobiť im svadbu. Zdalo sa mu to logické, tiež súhlasil s myšlienkou, že by sa Yunne mohla páčiť viacej, keďže tie horúčavy, ktoré mali nastať by vyhovovali len jej. Prikývol na svoje myšlienky. Ale vzdať sa rozhodnutia, že práve v tie dni si zapoľuje na svoju krásku? Toho sa vzdať nehodlal.* Pomôžem ti ako budem vedieť, ale nevzdám sa šance, že by som ju mohol uloviť. Vieš, že tropické dni kým zase prídu tak ubehne dlhý čas a ja cítim v kostiach, že teraz to výjde. Priebežne budem tu a priebežne sa vyparím. Šelmy sa konečne nakŕmia samy a Kirin ten bude v poriadku ak sa o neho postará Wabi, prípadne Nala, alebo bude u mňa v izbe, tak ma nikto hľadať nebude.* Nechcel jej hovoriť, že ak sa šelme dostane na stopu a pretiahne sa to, s najvyššou pravdepodobnosťou bude naozaj dlho preč. Možno aj dni, len dúfal, že sa to nepretiahne do tých normálnych dní. Tým pádom jeho nádeje pôjdu do čerta. Musel to stihnúť za tieto tri dni! Nič iné mu neostávalo. No mlčal, radšej ako zbytočne aj ju strašiť. So svadbou bude mať toľko práce, že si nevšimne, že na pár dní zmizol. Len dúfal, že sa jej nič nestane od otca kým bude preč. To by vážne neprežil.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Female

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Ut jún 14 2011, 00:05

Bezmenný

*To bolo hrozné! Ona sa mu chcela stavať do cesty, len aby nemohol ísť skontrolovať, s kým sa tam Vanilla zapodievala.* Tak keď to ona popiera tak prečo nemôžem ísť hore? Asi tam potom nič také nerobia...alebo čo to značí možný vyvíjajúci sa vťah? *On sa v tom nevyznal a vôbec sa mu to nepozdávalo. Vôbec ale vôbec. Ktovie čo tam s tým neznámym práve Vanilla robila a kde mal ten neznámy ruky. Nespokojne zazeral a snažil sa v hlave premietnuť, s kým by tam hore mohla byť. Mal by ju viac sledovať, sa mu tak zdá.* Sem dole sa ozýva len ozvena smiechu ako počuješ, nedá sa poriadne ani rozoznať tón hlasu nieto slová. *Pokrčil ramenami a keď začul tie slová o sprostých rečiach, nespokojne sa pohniezdil.* On ju kazí! A ona teba! *Zvolal rozhorčene, v tejto chvíli bola všetko vina neznámeho chlapca. Snažil sa sústrediť na roztrubovanie informácií, no pri tom len pokrútil hlavou.* Ja sa tu nemôžem potuľovať len tak, nechcem aby ma niekto odhalil a neraz to skúšali. Obávam sa, že to budete musieť zvládnuť vy dve, čo istotne pôjde poľahky. A možno vám pomôže aj ten..ten...*Iba rukou kývol ku chodbe za jej chrbtom.* Prečo ich do čerta kryješ keď tam nič zlé nerobia há?
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Ut jún 14 2011, 00:17

Yunna

*Nech sa bránila ako chcela, vážne sa začala smiať. Nečakala, že by videla Bezmenného ako sa takto strachoval. Toto mal skôr robiť Blake, ale asi na tom bolo niečo pravdy, že sa o Vanille moc nestaral. Zato Bezmenný vystrájal akoby on bol priateľom Vanille, akoby ho tam s niekým podvádzala.* Och prestaň! Jediné kto koho kazíme sme my s Vanille navzájom, tak sa upokoj.* Smiala a pritískala si dlane k perám, aby ju moc nebolo počuť, aj keď asi to moc dobre nerobila, lebo v samotnej jaskyni s prameňom sa ozýval jej smiech. V konečnom dôsledku by bolo dobré, keď by ju boli začili aj tí dvaja hore, aspoň by im dala echo, aby sa Sally vyparil.* Neboj sa, verím, že nám tiež pomôže a už prestaň vystrájať. Alebo to mám brať akože máš záujem o Vanille? Nie tak čistý, ale že ťa zaujíma trochu viacej než malá sestrička? Lebo keby to bolo tak, nechal by si jej súkromie a neničil by si jej to čo sa tam hore deje. Nie sú tam žiadne orgie.* A možno by mu to mohla trochu osladiť.* Aleboooo?* Pretiahla sladko a skúmala jeho výraz tela, či to ním nejako pohne.* Možno tam hore aktívne pracujú na novom potomkovi Uretana. Čo ty vieš? Chcel by si ich vidieť, ako to robia?* Nečakala na odpoveď.* Hádam nie si nejaký sliedič! Zabudni nato, Bezmenný. Ja budem bojovať.* No nato vyprskne do takého smiechu. Ale je jej smiešne, keď vedela, že sa zachránila! Na ničom inom jej vôbec nezáležalo. A dokonca jej bolo jedno, že sa tu smiala na chlapovi, ktorý ju do týchto serepetičiek namočil. Možno by ona jeho mohla teraz namočiť do niečoho čo bolo blízko a dostatočne morké a teplé. Ani tá predstava nebola zlá.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Female

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Ut jún 14 2011, 07:40

Vanille

*Ruky sa jej uvoľnili a ona ani nevedela ako, ocitla sa opretá o Sallyho hruď. Bola spokojná a preto nad tým neveľmi rozmýšľala, aj keď, za iných okolností by sa možno i čudovala aký sú pokojní a nerobia si zle, hlavne keď sú takto blízko. Trochu sa pohniezdila aby si našla najlepšiu polohu, ruky položila na jeho a potom sa na chvíľku zamyslela.* Vlastne neviem, on nás počul keď sme sa o tom bavili a vošiel, potom tu prebehla prudká výmena názorov medzi ním a Yunnou, on sa zvrtol s odpoveďou nie a Yunna išla na chvíľu za ním. O čom sa bavili netuším, no keď prišla, už bola odpoveď kladná. *Vynechala len tú časť, kde sa výmena názorov preniesla na mačku jej brata, pretože tá téma nevyvolávala v nikom príjemný pocit. Šelmy boli ich súčasťou a nikto si nevedel ani len predstaviť, aké to bolo, keď umrela tá, ktorá bola ich, keď sa pretrhlo to neviditeľné puto.* Nemusíš si robiť starosti s prípravou, no dúfam že na svadbe sa zjavíš. *Odvetila a trošku pootočila hlavu k tej jeho, ktorú mal tak blízko, položenú na jej ramene. Veď on bol muž a príprava svadby nebola nič, čo mu chcela či bolo treba vešať na krk. Za iných okolností by si vlastne nerobila starosti ani ona s niečím takým, no mal sa ženiť náčelníkov syn a asi by vyzeralo pred obyvateľstvom zvláštne, keby to nebola svadba ako sa na náčelníkovho potomka a budúceho následníka jeho miesta patrí.*

Bezmenný

*Bol vážne nespokojný a musel sa postaviť. Cítil sa ako lev v klietke, ktorý chcel ísť von a nemohol. A to preto, že na Vanillu dozerala jej budúca švagrínka, s ktorou si museli padnúť ako riť na šerbel. Ešte sa aj priznala, že sa kazia navzájom. Nespokojne si začal kráčať hore dole ani si to sám neuvedomoval, len zazeral na všetko navôkol. Veď on toho sopliaka odhalí, čo za ňou chodí.* Nezaujíma ma inak než...malá sestra...*Bolo to zvláštne vysloviť, aj keď to bola pravda.* ...a práve preto by na ňu niekto mal dávať pozor. Ty tu nežiješ dlho, čo ak je to nejaký sviniar? Ak si si všimla stihnúť, nežijú tu práve muži gavalieri... *Sánka sa mu napla a už si v hlave premietal tváre mladých mužov, ktorých stretával vonku, strážnikov, nejakých výrobcov, kadekoho.*...pracujú na potomkovi? *Vôbec ale vôbec sa mu to nezdalo vtipné. Oči mu ihneď vyleteli k priechodu, skutočne od neho už nebolo počuť smiech. Čo ak sa vážne venovali iným činnostiam? *Nie je to vtipné...nejako stíchli... *Zovrel pery a radšej ani nič nehovoril nato, že bol sliedič. Vôbec by nemal problém nabehnúť tam a skontrolovať čo sa tam deje. Spraviť výchovnú prednášku Vanille a tomu chlapovi sa trošku povyhrážať, aby držal ruky preč.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Ut jún 14 2011, 11:01

Sally Cooper

*Tak to jej rozprávanie o tom ako Blake súhlasil bolo zaujímavé. Naozaj ho zaujímalo ako sa Yunne podarilo presvedčiť ho, hlavne keď Vanille povedala, že po chvíli sa vrátila už s kladnou odpoveďou. Asi mala dobré presvedčovacie metódy, lebo presvedčiť práve Vanillinho brata, aby súhlasil so svadbou, tak to bol vážne šok. Keby mu to bol povedal niekto iný, tak by takúto informáciu rázne odmietol. Jednoducho by sa vyjadril slovami, že to je klamstvo. U Vanille však vôbec nemal dôvod neveriť.* Dobre teda, ale s jedným vám pomôžem. Rozšíriť, že tu máme výnimočnú návštevu. A to samotnú snúbenku Blakea.* Zazubil sa na ňu a na okamih mu znežneli črty tváre. To bolo jediné čo jej mohol teraz sľúbiť a ako jej mohol pomôcť.* Pokúsim sa na svadbu prísť, ale nedajte ju prosím na poslednú noc horúcich dní.* To by mu nevyhovovalo v žiadnom prípade. Jednoducho posledný chcel mať pre istotu voľný. A zase nezatancovať si s Vanille na svadbe jej veľkého bračeka? To zase by si neodpustil. Ale čo bolo dôležitejšie? Tanec, alebo konečne potvrdiť to puto, ktorému sa tá jeho kráska zúbkami a pazúrikmi bránila?* Pôjdem, žabacinka. Dávajte si pozor s Yunnou čo to tu v tých záchvatoch smiechu tárate, niekto druhý by nemusel s takým humorom vziať fakt, že by si sa so mnou nechcela milovať v daždi.* Kútiky pier sa mu dvihli v úsmeve a opatrne sa k nej naklonil a dal jej bozk na spánok. Ešte raz sa na ňu usmial a potom zliezol z postele a zmizol za závesom. Tak a teraz ho čakala celkom ľahká práca. Rozšíriť drby. Och, ako to on mal rád!!!*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Female

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Ut jún 14 2011, 11:12

Vanille

*Začala pochechtávať, keď naznačil, čo sa chystá urobiť a ako im išiel pomáhať. Veru si dobre vybral, taká pomoc sa im hodila, čím rýchlejšie sa to rozprúdi, tým rýchlejšie bude mať Yunna pokoj od jej otca.* Dobre, buď pekné klebetný ako pravá stará babka a klebeť kadiaľ prídeš. *Ukazovala mu celá vysmiata zuby a ne jeho prosbu kedy to nedať len prikývla. Nechcela to príliš odkladať, nech otec nevyvedie niečo zlé za ten čas. A určite príprava nezaberie toľko dní, veď majú pred sebou ešte celé dva chladné. No nie celé, ale dosť času. Dnes mohli klebetiť, zajtra už mohli chystať.* Ale ja som nepovedala že by som sa nech...*Zarazila sa a pokrútila hlavou.* ...ale nič. Dávaj na seba pozor Žabací princ a prajem veľa šťastia pri lovení tátoša. *Usmiala sa, jemne privrela oči pri dotyku jeho pier na spánku a nechala ho ísť. Hodnú chvíľu zamyslená pozorovala záves za ktorým zmizol, myšlienky jej v hlave len tak tancovali a ona by sa najradšej vyfackala za to všetko čo mala v hlave. A tiež Yunnu. To jej pripomenulo, že to dievča je už nejako dlho preč a pozrela smerom k chodbe vedúcej k prameňom.* Haló haló švagrínka? Utopila si sa? *Zavolala do chodby, no nešla tam, nechcela ju rušiť, ak sa kúpala. Bola síce tiež žena, ale tak súkromie bolo súkromie. Veď hádam by zavolala čo a ako ak nie, vtedy by sa už naozaj začala obávať, či sa tam nepritopila a išla ju skontrolovať*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Ut jún 14 2011, 11:32

Yunna

*Ako jej bolo vtipne z neho! Však to sa nedalo nesmiať sa na ňom ani keď chcela. Toto bolo také smiešne čo stváral, tak ako sa mala nesmiasť?* Pripomínaš mi v tomto môjho brata. Keby vedel, že sa idem vydávať a ešte k tomu za Blakea, asi by ho krátko pred svadobnou nocou vykastroval, aby sa ma ani len nedotkol.* Smutne sa jej nadvihol pravý kútik pier. Chýbal jej. Jej malý braček. Jej zlatíčko. Bolo jej ľúto, že Vanille a Blake spolu takto dobre nevychádzali, o strašne veľa prichádzali a ani o tom nevedeli. Ona si veru nevedela predstaviť, že by s bratom nemala mať taký dobrý vzťah aký mali. Obaja spiklenci voči vlastnému otcovi, tkorý z nich chytal žalúdočné kŕče, preto keď im chcel čistiť žalúdok, vždy im ho čistil po jednom, lebo ak náhodou boli spolu, vždy ho skôr vysmiali a on nemohol aj tak nič urobiť. Boli jeho deťmi a po jeho milej manželke aj jediné čo mu ostalo. Bol síce Jeho Veličenstvo Zúrivosť, ale vlastné deti mal rád. Aj keď to dával trochu zvláštnym spôsobom najavo. Rýchlo zatlačila myšlienky do úzadia a sústredila sa na stresujúceho Bezmenného a jej pery sa opäť automaticky vykrivili do úsmevu.* Vidíš to? Asi už dopracovali. Možno aj úspešne. Poď, ideme!* Ako sturnka zase vyskočila na nohy a zhrabla ho za rameno a ťahala ho hore k Vanille. So zubatým úsmevom vystúpila hore a zaškerila sa ešte viac na Vanille. Prvý pohľad jej padol na zhúžvanú prikrývku na posteli a veľavýznamne sa pozrela Vanille do očí.* Tak čo? Už ste s pánom Neznámym zapracovali na malých detičkách?* Rýpla si do nej, schválne jej naznačila, aby pochopila, že Bezmenný stále nevedel koho to tam mala a poťahala ho za rameno, aby aj on prehovoril. Dnes by rozdávala úsmevy aj na Blakea.. Možno. Ak by sa odvážila, čím si nebola istá.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Female

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Ut jún 14 2011, 12:24

Vanille, Bezmenný

*Bezmenný sa pousmial, veru, možno keby vedel koho tam Vanille má, tiež by sa nejakej tej kastrácii nebránil. A možno by nebol hneď tak drastický, pre začiatok by stačilo také menšie spacifikovanie o tom, čo sa robí až po svadbe. A ani tam sa nemuseli ponáhľať zase nejako moc rýchlo.* Myslím že tvoj brat by mohol prísť vykastrovať tak Uretana, za to by mu boli asi všetci vďačný. *Odvetil s úškrnom, ten by si to naozaj zaslúžil a naozaj by sa potešil nejeden človek, muž či žena. No odľahlo by hádam každému.* Ja toho zasrana prihluším ak sa jej dotkol... *Zavrčal na jej provokačné slová o dopracovaní a musel uvažovať nad tým, či to bol len vtip alebo ani nie. Veď ten smiech ustal a ostalo ticho, možno...Zaťal zuby a prebehol za Princezničkou, div že ju nepredbehol, prípadne nezvalcoval.
„Kde je?“ Jeho prvé slová, keď sa ocitol dnu a rýchlym rengenovým pohľadom skontroloval každý kút miestnosti. Oči mu prešli po posteli, bola celá rozhádzaná, upokojoval ho len fakt, že tie dve si isto neustlali. Neznamenalo to, že tam museli robiť práve to. Teraz asi chápal, ako sa cíti taký veľký brat, okolo ktorého mladšej sestry sa moce nejaký muž. Vanilla sa ale vyškeriala rovnako ako Yunna, dokonca sa ešte aj zasmiala a žmurkal na ňu.
„Pre dnešok sme len trénovali, veď vieš, prax robí majstrov a nechceme nič zanedbať ale sa poriadne pripraviť na tú dažďovú noc...“ vôbec si nevšímala Bezmenného, ktorému nemuselo byť vidno ani do tváre a videla, že ho ide šľak trafiť.
„Vanille kto to je?“ položil teda inak otázku, pretože ten fagan tam viditeľne nebol. Dobre mu tak, zjavne by postupoval rovnako, ako to spomenula dole Yunna, keď hovorila o svojom bratovi.
„Žabací princ,“ vyplazila mu jazyk, vediac, že to mu nepomôže nijako. Len dnes sa tak kvôli tým žabám tak začali nejako volať a vedela to len Yunna, takže nehrozilo odhalenie. „Vieš, má taký šikovný jazyk...“ Doplnila s neuveriteľným smiechom, dnes už to bolo fakt nenormálne. Akurát to zjavne už prehnala, pretože Bezmenný len zovrel ruku v päsť a vypochodoval z izby, nadávajúc si popod nos. – „Keď toho krpca nájdem tak ho zabijem...fakt ho zabijem...šikovný jazyk...bude si lízať už len rany...“*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Ut jún 14 2011, 16:55

(( Bezmenný ma zabíííííja! lol! ))

Yunna

*Hrýzla si do spodnej pery, aby opäť nevybuchla smiechom. Tak toto bolo moc. Keby sa Bezmenný videl!!! To bolo dosť aj na Yunnu. Pravdepodobne by ju rozosmial aj keby mala plakať. Aj teraz sa jej chcelo, ale chcelo sa jej plakať od smiechu. Bol taký podarený! Keď ich opustil so smiechom, tíšiac ho rukou na perách, pribehla k Vanille a strašne sa chichotala.* Vanille, ten ťa ale stráži! Stačilo málo a takmer vás tu pristihol inflagranti so Sallym a poviem ti, že keď by sa to stalo, tak by Sally obišiel strašne zle!* Snažila sa šepkať, aby ich nemohol počuť, ak náhodou ostal za závesom. Na jej perách bol jednostaj úsmev od ucha k uchu.* Povedz, ako vám to tu išlo? Ako sme vás mali možnosť počuť dolu, tak to asi bola celkom zábava, čo?* Škerila sa ako slniečko na hnoji a skúmavo hľadela na Vanille. Pohľadom ju prepaľovala, akoby sa snažila odhaliť aj tú najmenšiu lož, akoby mala vyňuchať akékoľvek zaváhanie, ktoré by jej mohla poskytnúť. Rozhodne nehodlala nechať to len tak a počúvať, že sa nič nestalo. Chcela počuť detaily, ako veľmi sa to medzi nimi pohlo a či vôbec.* No čo? Budú nejaké žubrienky, skôr než ho Bezmenný vykastruje?* Zazubila sa a sadla si k Vanille na posteľ. Vyložila si nohy na posteľ a skúmavý pohľad upierala na budúcu švagrinú.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   

Návrat hore Goto down

ASALA- časť Mare Imbrium
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 6 z 39Choď na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 39  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Vesmír-
Prejdi na: