RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG

InfoDomovPortálFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 

ASALA- časť Mare Imbrium

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 39  Next
AutorSpráva
Pomocník

Male
Počet príspevkov : 1724
Rasa : nič
Vek postavy : -
Povolanie : zaúča nováčikov

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Št jún 09 2011, 20:48

Yunna

*Potichu ho počúvala, keďže ju on predtým neprerušoval, tak ani ona jeho teraz. Navyše jej aspoň objasnil pár vecí, ktoré nemala odkiaľ vedieť. Napríklad to, že on nebol takým chrapúňom ako jeho otec. Blake.. pomyslela spokojná, že aspoň vie ako sa volá a keď on vyliezol z vody, ona urobila tak isto a omotala si okolo tela uterák, ktorý jej predtým dal. Neplánovala sa z jeho jaskyne ani len pohnúť preč, nemusel jej to vôbec pripomínať. Najradšej by sa odtiaľ vôbec nepobrala preč, ak by ju to malo zadržať pred Uretanom. Dal jej pár odpovedí, ktoré v nej vzbudilo pár zaujímavých myšleniek a teraz na ne nevedela prestať myslieť. Ako asi aj mala, keď jej povedal, že by existovala možnosť ako sa nestať Uretanovou bábkou? Ale kde by našla toho pravého, ktorý by ju z toho dostal. Teraz síce mala lepšiu príležitosť, lebo bola panna, Uretan by ju neznásilnil, ale keby sa vydala nedotkol by sa jej už nijako. Aj keď to vyznelo kruto, ale keby mala príležitosť, možno by to naozaj bola urobila. Vážne kruté, ale výhodné. Samozrejme, ak by to nebol Uretan a nikto nikdy podobný jemu. Prešla do jaskyne ktorá bola vlastne Blakeovou izbou. Telo mala zahalené do uteráka, ale z mokrých vlasov jej stekala voda ešte aj po pokožke pliec, krku, strácala sa medzi prsiami pod uterákom, no ona si to nevšímala. Dívala sa vôkol seba, na jeho izbu, na posteľ, ktorá bola veľká a vyzerala lákavo. Takmer mu pred chvíľou vykričala do očí, že sa jej to páčilo, že áno, jeho bozky v nej vzbudili vášeň a teraz sa rovnako dívala na jeho posteľ. Lákala ju, bola unavená z cesty a chcelo sa jej spať. Hlavne k kvôli tomu si napokon do nej ľahla. Chcela len na chvíľu, oddýchnuť si, no ako si tam tak ľahla a jedinýkrát zatvorila oči, zaspala ako malé dieťa.*
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Št jún 09 2011, 22:41

Sally Cooper

*Vo vytržení čakal jej reakciu. Čo nato povie až tú malú uvidí. Jeho dve krásky! Jeho.. No... Neboli jeho, ale aj tak ich tak bral. Starká určite jedného dňa bude jeho.* Však sú krásne?* Hlesol stále šeptom. V jaskyniach sa zvuk odrážal silno a tak sa bál, že by ich tá jeho biela potvorka začula. Čo ak by utiekla a on by ju už nevidel? To bolo posledné po čom túžil.* Sú úplne dokonalé! Tá malá bude temperamentná rovnako mamička. Uvažoval som, že teraz keď nastanú tropické dni, by sme si opäť skúsili zatancovať, aj keď neviem či je to dobrý nápad, hlavne kvôli malej.* Nerád by bol keby jej ublížili nejako či jej vzal matku. Keď už by sa nato odhodlal, tak ako každý, by prijal matku aj s mláďatom bez najmenších protestov a nechal by ho ísť hneď ako by bolo nato pripravené.* Necháme ich tak?* Navrhol Vanilke a položil jej ruku na rameno. Mali by ich nechať tak, aby si užili spoločné chvíle. Už beztak mu bolo dosť ľúto, že im nemohol dať telo jaskýň a ony dve tam vonku teraz mrzli a trápili sa. Trhalo mu to srdce.* No poď, žabacia príšerka, lebo ťa unesiem.* Rýpol si do nej, aby náhodou nevyšiel z cviku a ona nemohla povedať, že ich slové hrátky vyhrala. Navyše potrebovali odísť, pre prípad, že by ho bol niekto hľadal, alebo nebodaj ju. Asi by ťažko vysvetľovali čo v takomto nečase robili práve tam hore.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Female
Počet príspevkov : 1780
Rasa : mimozemšťan
Vek postavy : 24 rokov, narodená 23. apríla

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Št jún 09 2011, 23:18

Vanille

*Áno, boli nádherné. Veď akoby aj nie, hlavne pohľad na to maličké bol úžasný. Vešalo sa na svoju matku a ona, za iných okolností taká divoká a skutočne temperamentná sa s ním iba maznala, bola úplne iná než inokedy.* Sú nádherné. *Povedala pošepky znovu a potom pozrela na Sallyho. Nebola si istá čo by bolo lepšie, ona svoju šelmu mala od časov, keď už bola síce divoká, no nemala ani rok.* U teba by bolo ale i mláďatku možno lepšie a teplejšie. *Odvetila so šepotom, no on bol ten, čo mačičkám rozumel a bola si istá, že keď sa rozhodne, rozhodne sa správne. Preto napokon kryštál odložila a usmiala sa.* Myslím že ty princ môj žabací to už nejako vymyslíš. *Mal pravdu, bol čas ísť, nielen z tadeto, ale zase pekne krásne do jaskýň, pohľadať Yunnu. Vyrazila preto pomaly na cestu späť, no predtým než by mala zmiznúť sa ešte otočila k Sallymu.* Keď budeš mať čas, prídeš prosím pozrieť Nalu? Už dva dni nič nezjedla a ja neviem čo s ňou je. Myslím že ju bolí jeden zo zúbkov... *Jej mačička bola veru posledné dva dni mrzutá a nič nejedla, len ležala a nechala sa škrabkať. Nechcela si moc ani nechať pozerať do papuľky, síce ju otvorila, no nevydržala dlho.* Budem musieť ísť za našou návštevou, skôr než si ju môj otec podá...
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Pi jún 10 2011, 13:59

Sally Cooper

*Očká mu len tak žiarili pýchou, keď vedel že sú tam a obe sú v absolútnom poriadku. Jeho veľké dievčatko je už matkou! Akoby sa díval na vlastné dieťa. Na jednej strane sa o ne obe bál a na druhej bol zase pyšný. Celkom by ho zaujímalo kto bude mať jej dcéru, ak vôbec niekto.* Možno by im bolo lepšie... Nehrozilo by im žiadne nebezpečenstvo, no stále neviem či mám právo zasahovať takto do prírody.* Zamyslene hovoril, ale viac pre seba ako Vanilke. Všetko len záviselo od toho ako to bude cez tropické dni. Možno práve v tom čase by sa mohol pokúsiť o to, ale ešte stále nebol rozhodnutý ako bude konať a či je správne aby niečo urobil.* Ďakujem, Vanille.* Povedal dojatý jej slovami, páčilo sa mu ako ho podporovala, bolo to od nej príjemné. Nato ako sa k sebe sprábali a vlastne si nevenovali vôbec ani jedno príjemné slovo, tak toto bola naozaj krásna zmena. Aj preto ju vlastne teraz nazval jej krstným menom a žiadnou jej odvodeninou. Jednoducho Vanille. Odložil svoj plášť na miesto odkiaľ ho predtým zobral a vykročil opäť do chodby ktorou sem prišli.* Samozrejme, že sa ti na ňu pozriem. Zájdem ešte za Wabim a tým novým prírastkom, či sa tam nepozabíjali a potom pôjdem rovno za Nalinkou. Nemusíš sa báť, tvoja malá bude v úplnom poriadku.* Len dúfal, že ho nestretne žiadny zo strážnikov, ťažko by im vyvsetľoval prečo ide do Vanillinej izby. Sotva by mu uverili, že tam ide kvôli Nale. Aj keby to tvrdil, akosi mu nikdy neverili to čo on tvrdil.* Keď to bude mať za sebou tak ti tam nechám odkaz aby si vedela, že je v poriadku, dobre?* Usmial sa na ňu a keď sa ocitli na rázcestí k jaskyni smerujúcej ku šelmám, obrátil sa k Vanilke s úsmevom na perách a na okamih zotrval. Párkrát sa nadýchol, že niečo povie, ale nič z neho nevyšlo.* Tak sa zatiaľ maj, žabacinka. A trochu šetri našu návštevu.* A odkráčal za Wabim.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Female

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Pi jún 10 2011, 20:13

Vanilla, Uretan, Bezmenný

*Krátko prikývla, sama ešte prekvapená, že ju oslovil skutočným menom. V jeho podaní to bolo až zvláštne, volal ju Vanilka tak dlho, že si jednoducho privykla, rovnako ako na rôzne iné oslovenia ako napríklad dnes, keď bola žabacinka a podobne.* Veď možno sa tam i stretneme. *Odvetila, i keď pri jej dnešnom programe v podobne stretnutia s otcom a návštevy Yunny si tým taká istá nebola. No možno.* Pekný deň žabací princ. *A už jej nebolo, rýchlym krokom kráčala k hlavným jaskyniam. Čím bližšie bola, tým v nej narastal odpor. Prvého musela vybaviť otca a pritom sa mu tak strašne snažila vyhýbať. No tušila, že inej cesty niet a tak napokon vošla do sály, kde on už podriemkaval pri zvukoch dvoch nervóznych huslistov.
„Vanilla?“ Uretanov hlas bol už na prvé poznanie prekvapený. Jeho dcéra za ním nikdy nechodila len tak sama od seba, iba ak ju sám dal zavolať, alebo mala niečo vážne čo chcela rozoberať.
Na jazyk sa jej drala rýchla protivná odpoveď, ako pre svojho otecka, no teraz držala jazyk za zubami, hlavne ak chcela vyjednávať. „Počula som, že máme novú otrokyňu.“ Hlas zasadila do polohy, ktorý vyznieval chladne, nezúčastnene, akoby ju to vôbec netrápilo, aj keď opak bol pravdou. „Chcela by som ju pre seba.“ Dodala ihneď, skôr že by otec spustil svoje chlípne reči, ktoré by určite prišli.
„Si na ženy?“ Reakcia hodná akurát jeho mozgu. No i to si nechala pre seba, len pokrútila hlavou. „Chcel si predsa, aby som nejakú mala. Ktorá by sa mi starala o veci, pomáhala mi s kúpeľom, izbou a tak. Myslím, že táto by bola konečne na úrovni.“ Ó áno, hrala sa na namyslenú dcérušku, ktorá nebola s obyčajnou ženou spokojná. A pritom nikdy otrokyňu nechcela, lebo bola spokojná keď mala svoje veci pod vlastným dozorom, vo vlastných rukách. Okrem toho, otrokyne ľutovala.
„Obávam sa, že to nepôjde. Je to moja nová hračka.“
„Určite je panna, kým ju niekto nezvedie, aj tak ti bude nanič. Je to dcéra náčelníka, nikto sa jej určite nedotkol.“ Vanillina hlava bola vzpriamená, oči hľadeli bez emócii na nenávideného otca. „Okrem toho, nebudem ju predsa potrebovať celý deň.“ Dodala ešte krátko.
„A načo mi to hovoríš potom? Môžeš si ju predsa...“
„Mohla by zatiaľ bývať u mňa, v tej malej miestnosti, ktorá je prázdna.“ Bola to miestnosť vyhradená pre dieťa, keby raz nejaké mala mať. Ako žena dostala izbu, ktorá mimo prameňov obsahovala ešte jednu malú odbočku do neveľkej izby, ktorá teraz zívala prázdnotou. „Mala by som ju tam stále po ruke.“
Uretan chvíľku mlčky hľadel na dcéru, nie však do očí, jeho sivé oči hľadeli na prsia, ktoré sa jej črtali spod oblečenia. Vanilla to ignorovala, cítila ten pohľad, no mohla byť rada, že to bol len pohľad.
„Dobre, rob ako chceš.“ Krátko poďakovala a rýchlo zmizla v jednej z chodbičiek, pretože videla, že jej otec otváral ústa. Nepochybne to malo byť niečo chlípne a tak utekala kade ľahšie.*

*Bezmenný už v suchom oblečení stál pri vchode do izby, ktorá patrila Uretanovmu synovi. Nepočul chôdzu, nepočul hlasy, preto nenápadne nakukol, nikoho nevidiac. Oči mu rýchlo kĺzali po miestnosti, až našli živú bytosť, ktorú prišiel skontrolovať. Zjavne mu to predsa len nedalo. Rozhliadol sa po chodbe, potom viac neváhal a vstúpil dnu, kráčajúc k posteli. Bola len v uteráku a spala, ako také dieťa. Bola krásna, nemohol jej to uprieť. Je tvár aspoň pre tú chvíľu nezračila nenávisť, hnev, strach ani odpor. Natiahol sa k oblečeniu, ktoré medzičasom doniesla jedna z otrokýň a trochu ho posunul, aby mohol stiahnuť kožušinovú prikrývku na jej takmer nahé telo. Chvíľku ju mlčky pozoroval, nechcel ju budiť a tým pádom tam nemal ani čo robiť. Chcel sa vydať preč, keď sa z chodby ozvali kroky a on sa skryl to tieňa miestnosti. Ako nehybná socha stál a čakal, či niekto len prejde navôkol, alebo mieril do izby. Zjavila sa tam Vanilla, vyzerala uponáhľane a ustarostene. Oči zastali na posteli, vyjadrovali prekvapenie i väčšiu obavu, než keď vchádzala.
„Bola v uteráku,“ ozval sa z rohu, akoby jej čítal myšlienky a vedel, čoho sa obávala pri pohľade na ňu a posteľ jej brata. „Asi sa kúpala.“ Vanillou jemne trhlo, no známy hlas ju upokojoval. „Pôjde ku mne. Čo tu vlastne robíš?“ Zamračila sa. Veď to on ju tam dotiahol. Mal dôvody, to už počula, no aj tak nebola o nič menej nespokojná.
„Prišiel som sa len pozrieť, ako to s ňou vyzerá.“
„No nie práve podľa farby jej vlasov. Ružová budúcnosť tu nečíha na nikoho.“ Vanilla preliezla na bratovu posteľ a usadila sa, natiahla k nej ruku a opatrne ju chcela zobudiť. Predsa len, mala plán, no chcelo to normálne zoznámenie sa.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Pi jún 10 2011, 21:00

Yunna

*Spala pokojným a predsa tvrdým spánkom. Sama by nemohla tomu uveriť ako to bolo možné. Možno tým vyčerpaním, ktoré sa jej držalo z cesty a toho, že poriadne nespala pár dní. No keď sa začala preberať na hlasy v miestnosti, nevedela povedať ako dlho spala. Mohlo to byť tak dlho a predsa len pár minút. Pomaly rozlepila jedno viečko, potom druhé. Obe sa zatrepotali ako krídla motýľov a najskôr nevedela rozoznať osoby v miestnosti a ani miestnosť samotnú. Prudko sa posadila a strhla prikrívku ku brade, v momente kedy si uvedomila, že je u Blakea na posteli. Keď však spoznala Vanille a Bezmenného, trochu sa upokojila a na oboch sa pozrela.* Zaspala som.. Ako.. Ako dlho som spala, neviete?* Poobzerala sa vôkol seba, či tam boli sami alebo bol pri nich ešte niekto ďalší, nejaký nevítaný hosť ako napríklad Uretan. Toho by tam veru nebola vítala tak pokojne ako ich dvoch, aj keď Bezmenný... Na toho nevedela vôbec reagovať. Na jednej strane sa na neho hnevala a na druhej zabúdala prečo. Navyše čo robil práve v Blakeovej miestnosti on? Spýtavo sa dívala raz na jedného, raz na druhého, čakajúc či sa niekto bude mať k tomu aby jej objasnil čo sa tam vôkol nej dialo a prečo boli pri nej práve oni. Túžobne pozrela na šatstvo.* Skôr než ma zasypete informáciami, ak vôbec nejaké prídu, dajte mi čas, aby som sa prezliekla a necítila sa tak podradne ako sa cítim, prosím.* Strhla šatstvo a utiekla do jaskyne, kde sa predtým s Blakeom kúpali. Rýchlo zo seba zhodila uterák, ktorý mala okolo tela obmotaný a natiahla si na seba oblečenie, ktoré jej doniesol ktovie kto. Boli to nohavice a košeľa, obe boli dostatočne hrubé, aby jej nebola zima, či neprechladla. Do jaskyne kde boli Bezmenný a Vanille sa vrátila až oblečená. Už sa cítila trochu lepšie.* Som samé ucho.* Predniesla, keď si sadla na posteľ na miesto kde predtým pokojne spala a pohľad uprela hlavne na Vanille.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Female

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Pi jún 10 2011, 22:19

Vanille a Bezmenný

*Otázka spánku bola pre Vanille nepodstatná, predsa len, čím dlhšie spala, tým lepšie pre ňu. Viditeľne ju nikto neobťažoval a aspoň si oddýchla od všetkých tých zverstiev, ktorých musela byť už určite svedkom. Tu sa na také veci dlho človek nikdy nenačakal.* Neviem ako dlho si spala, len teraz som dorazila. *Odvetila potichu a na jej slová o obliekaní len prikývla. Vôbec sa jej nečudovala, pobehovať v uteráku by sa nepáčilo ani jej. Nikdy síce seba a oblečenie moc neriešila, no i tak, uterák bol uterák. A v tomto prostredí nebol práve bezpečný. Preto počkala, kým sa nevrátila už oblečená a za ten čas uvažovala, nezhovárajúc sa ani s Bezmenným.* V prvom rade, som Vanille. *Natiahla k nej ruku v slušnom geste, ona netušila, či Yunna poznala jej meno. Videla ju iba tú chvíľu na Wabim a tam jej meno nepadlo, aspoň nie, kým s nimi bola.* No a čo povedať ako prvé. Asi len toľko, že pri mojom otcovi nie si v bezpečí. Mrzí ma, že ťa sem dal dovliecť a nesúhlasím s tým. No keďže si tu a s istotou viem že sa z tadeto nemáš šancu dostať, pevne verím že si panna, no ani to nie je ktovie aká záruka, keďže... *Len pokrútila hlavou, hádam i ona chápala, že otec ju mohol donútiť robiť veci, ktoré by ju o panenstvo nepripravili, no on by si to užil aj tak.
„Vymyslela som...no napadol ma jeden plán, ako ti pomôcť. Dalo by sa to nazvať menšie zlo. Svadba.“ Nezvykla chodiť okolo horúcej kaše, ani nemienila Yunne klamať. Nechcela za ňu rozhodnúť, no a tak jej jednoducho dávala možnosti. Byť otcovou hračkou na sexuálne hrátky alebo žena jej brat. K tomu sa teda ešte ale nestihla dostať, pretože do reči jej skočil Bezmenný.
„Aká svadba? S kým?“ Zareagoval tak rýchlo, žeby ho nepredbehla ani samotná Yunna.
„S mojim bratom ako inak. Predišlo by sa tak aj vojde.“ Odvetila automaticky, pričom v tej chvíli vyšiel z hlasu Bezmenného smiech. „Šišlo ti?“
„Nie, ale ďakujem za opýtanie. Cítim sa fajn. Takže Yunna, čo nato hovoríš?“ Otočila radšej hlavu k nej, lebo s ním nebola reč. A k tomu, nemal čo do toho papuľovať. S ním si to ešte mienila vyriadiť, že ju dovliekol.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Pi jún 10 2011, 23:05

Yunna

Áno, ja viem, Vanille, moje meno isto poznáš.* Mierne sa pousmiala, aj keď za tým, že jej meno už pozná sa skrývala dávka irónie. Bola by sa čudovala keby sa našiel niekto kto by nepočul jej meno kvôli tým jej ružovým nepodarkom. Ale aj tak ich mala rada. Stisla Vanillinu podávanú ruku a mierne ňou kývla. Bola pripravená na všeličo, na príval informácií, že by nevedela kde jej stojí hlava a možno ich aj dosť prišlo, ale jedna infromácia výrazne zastrela tie ostatné. Šokovane civela na Vanillu a potom aj na Bezmenného. Mala sa vydať? Už jej to napadlo predtým než zaspala, ale to bolo len preto, že vedela o tom, že to bol jediný záchranný bod pre ňu. Ale že by to mala aj urobiť? Bez toho, že by niečo povedala sa postavila a obrátila sa im chrbtom. Musela sa vážne zamyslieť. Nad všetkým a predovšetkým nad vlastnou existenciou. Nechcela skončiť ako Uretanova slúžka, odmietala to a bola by schopná zabiť sa, len aby sa tomu vyhla. Ale vydať sa? A rovno za Blakea? Vanille sa musela zblázniť! No zase ako mohla povedať priamo nie, keď by bola vlastne odmietla ponúkanú pomocnú ruku? Bola hodnú chvíľu ticho prechádzala hore dolu izbou a nič nehovorila. Musela sa zamýšľať, rýchlo a hlavne dobre. Ukazovala si pre a proti a nech sa snažila, aj tak jej z toho vychádzalo jediné. Zastavila sa, pozrela najprv na Bezmenného, potom na Vanille.* Ak bude s tým Blake súhlasiť, tak to urobím.* Nemohla dopustiť, aby vznikla vojna. Aj keď Uretanovi by trpký koniec priala, ten najhorší aký si vedela predstaviť, no padli by aj nevinné obete, tak ako aj na strane ľudí z jej kmeňa. Aj kvôli tomu by povedala áno. Síce otec by ju roztrhol ako žabu na polovicu, že si vzala práve jeho nepriateľa syna. ale musel by mlčať. Predsa aj o tom hlúpom snúbencovi klamala, žiadny na ňu doma nečakal. Ale s rukou na srdci.. Šlo hlavne o to, aby neskončila ako Uretanova bábka.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Female

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Pi jún 10 2011, 23:39

Vanille a Bezmenný

*Nechcela radšej vedieť, čo si teraz Yunna myslela. O nej, o všetkom tomto. Veď jej práve poskytla dve varianty jej života, buď byť bábkou, alebo ženou jej brata. Ani jedno nebolo práve výhrou, no aspoň menšie zlo bol ten jej nepodarený brat. Snažila sa predstaviť, akoby konala na jej mieste s jej povahou. Srali by ju obe riešenia, vedela to. No volila by menšie zlo, aj keď by sa pokúsila utekať alebo niečo vymyslieť. Bezmenný mlčal tiež, obaja vlastne čakali na jej stanovisko, pretože nič sa nedalo rozoberať, kým sa nevyjadrila. A odpoveď prišla, i Yunna volila menšie zlo.
„Myslel som si, že si zasnúbená s nejakým úžasným chlapom,“ poznamenal Bezmenný „okrem toho, Blake s tým súhlasiť nebude, Vanilla, to dobre vieš. Tak načo...“
„Nejako sa už s Blakom dohodnem,“ zhodnotila Vanilla krátko, aj keď sama tomu vôbec nedokázala uveriť. Blake a ženiť sa? To bol akurát tak krásny sen, ktorý netušila ako uskutočniť. Nemala nič čím ho vydierať, podplácať a spracovať. Sallyho rada bola síce milá, no Blake by si ju určite neobľúbil a keby aj, kým by svojho brata dostala na svoju stranu, Yunna by bola bližšie zoznámená s otcovým vtákom a ochutnala by aj jeho uspokojenie. „A ten snúbenec...Yunna...no...neviem ti lepšie pomôcť.“ Ak bola zamilovaná, bolo jej ju ešte viac ľúto. Manželstvo ju síce mohlo chrániť, no prinášalo so sebou nejednu daň. Svadobná noc a celkovo manželská posteľ s mužom ktorého nemilovala, porodenie následníkov rodu...Až mala Vanilla pocit, že ju striaslo pri tých predstavách, musieť niečo také prežívať s nemilovaným mužom. „A môžeš zato jedine ty.“ Vrhla škaredý pohľad na Bezmenného, aj keď mu nevidela vôbec do tváre. No vedela, že to jej zazeranie uvidí a to jej stačilo. „Keby si...“
„Musel som...“
„Hovno si musel!“
„Nekrič, príde Blake. Už som ti veľa krát povedal, že keď získam všetko čo od tvojho otca potrebujem a...no to je jedno, mimo toho všetkého konečne z tadeto vypadneme.“
„To je milé, dnes si už druhý čo mi sľubuješ odchod z tadeto.“ Ježila sa ako mačka, na okamih zabudla aj na Yunnu a ich svadobný problém. Keby bolo kam ísť, vypadla by už dávno. No nebolo, Asala bola priveľmi divoká, aby sa dalo žiť inde ako v osadách. A pre ňu nebolo miesto v druhej osade, dopadla by ako Yunna.
„Akože druhý?“ aj keď mu nebolo vidno do tváre, aj z hlasu bolo cítiť zamračenie sa. „Vanilla ty máš nejakého chlapa?“
„Staraj sa láskavo o svoje veci, keďže viditeľne sú podstatnejšie než zachovanie mieru či neničenie života nevinnej ženy!“ No nech bol zvedavý akokoľvek, pre dnešný deň na neho mienila byť nasrdená a nevysvetľovať mu, kde bola pravda. Vedela že ju to prejde rýchlo, no teraz, teraz ho mienila ignorovať. Videla že sa snaží jej niečo ešte hovoriť, no jej tvár už bola otočená k Yunne.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   So jún 11 2011, 00:17

Yunna

*Aj chcela odvetiť Bezmennému, ale keď sa nadýchla, tak sa do neho pustila Vanille a ona zase len naprázdno zatvorila ústa. Mlčky sledovala tú ich slovnú prestrelku a čakala kedy sa uráčia stíšiť, aby mohli pokračovať v rozhovore. Počúvala o tom ako sa Blake nechce ženiť, akoby ona túžila po manželovi. Tiež nechcela, ale ona narozdiel od Blakea nemohla konať inakšie. Horšie však bolo, že vlastne všetko malo závisieť práve od šikovnosti Vanille a Blakea. Vážne výhra, aspoň čo sa týkalo práve jeho. No Vanille sa jej druhýkrát prihovorila, teraz ľútostivo a Yunna sa druhýkrát nadýchla pre odpoveď. Tá však znova zamrela na jazyku, lebo Vanille sa rozhodla, že bude ničiť Bezmenného. Yunna sa veru škodoradostne potešila, že ho Vanille pucovala ako špinavú rohožku. Zato čo jej vyviedol si to veru zaslúžil! A chcelo sa jej smiať keď ich tak počúvala. Vanille bola poriadna papuľka podľa toho čo teraz počúvala a čím viac ju počúvala, tým sa jej viacej páčila. A vážne začínala Bezmenného ľutovať. Len mu daj!, napriek tomu kričalo jej vnútro.* Ehm... Hádate sa horšie ako manželia.* Preniesla, keď konečne na hcvíľu stíchli a Yunna využila situáciu, aby sa náhodou zase do seba nepustili ako také dve šelmy. Hrozné s nimi!* Nemám žiadneho snúbecna, čiže to je v poriadku.* Pozrela na Bezmenného pohľadom typu áno, klamala som ti! a potom svoj pohľad zase uprela na Vanille.* Aj keby som mala, prežila by som to. Čiže o moje city sa báť naozaj nemusíš. Ja viem čo je pre mňa lepšie, ináč by som nebola ochotná pristúpiť na svadbu s ním.* Navyše city sú len zväčša príťažou. Takto to bude lepšie ako skončiť u Uretana..* A vedela, že mala pravdu.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Female

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   So jún 11 2011, 08:56

Vanille

*Bezmenný sa už k slovu nedostal, zato si začal chodiť malé „koliečko“ ako zúrivý lev. Bolo až čudné, že nevyšliapal do zeme čiaru, ako tak chodil hore dolu. Vanilla si ho vôbec nevšímala a venovala sa už výhradne ich „návšteve“. Slová o hádaní sa horšie ako manželia ignorovala, aj keď, keby pri nej v tej chvíli sedel Bezmenný, dostal by jednu po hlave i za ňu. No nesedel, takže to jednoducho odignorovala a radšej nič neriešila. I beztak bola z Bezmenného sklamaná, zato čo spravil. Zničil Yunne život a pre ňu to značilo otázniky, kam by zašiel aby získal to čo sa snažil získať.* Dobre, v tom prípade sa presúvame. Rozprávala som sa s otcom a povedala som mu, že si ťa beriem ako svoju otrokyňu. Kým nepresvedčím Blaka k svadbe, bude ti u mňa lepšie. Otec síce...no bude ťa zháňať, no aspoň nie často a možno tam akurát nebudeme a bude pokoj. *Zošuchla sa z bratovej postele a naznačila, že je čas ísť. O to čo si mal myslieť jej brat keď ju tam nenájde sa netrápila, pochybovala, že si to vôbec nejako viac všimne.* Takže poďme. *Otočila zrak k Bezmennému, ktorý sa po ich jaskyniach len tak prechádzať nemohol a nadvihla obočie.* Maj sa. Porozprávame sa inokedy. *Krásne naznačenie toho, nech si dá odchod. S ním sa mienila pozhovárať inokedy, bez svedkov a po utriedení myšlienok. Nečakajúc viac na nič, vyrazila k chodbe.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   So jún 11 2011, 17:08

Yunna, Sally

*Čakala, že keď mala svoju chvíľku, kedy prehovorila tých pár slov, ktoré aj tak od nej čakali, sa do seba zase pustia ako psy a budú sa tam hádať kým ich to prestane baviť, ale očividne už nebolo súdené a plánované žiadne ďalšie divadielko. Aká škoda, začala som sa celkom baviť. Skúmavo hľadela istý čas smerom k Bezmennému, čakajúc či azda on niečo povie, či sa začne brániť, alebo ináč reagovať. Asi si o ňom urobila zlú mienku, lebo ten ufrfľanec bol ticho ako voš pod chrastou. Vanille ho celkom krásne spacifikovala a Yunna len šokovane hľadela na jeho skrotnutý výraz tela. Voľky-nevoľky uprela pohľad na Vanille, aby aspoň vnímala čo jej hovorila a prekvapene načúvala. Takže ona bude teraz jej otrokyňou? No stále lepšie ako byť Uretanovou a ako Vanille povedala, keď ju bude zháňať, môže len dúfať, že ju nenájde, lebo budú niekde inde, než by čakal. Možno by aj toto bola dočasná jej záchrana pred ním a vonkoncom sa jej nebránila, tak prečo nie. Zošuchla sa z postele, keď sa aj Vanille postavila na odchod. Yunna nie však tak ladne ako Vanille. Nohy sa jej zamotali a ona spadla rovno na zadok. Rýchlo sa postavila snažiac zakryť tú hanbu, ktorá jej okamžite bola vidieť na lícach a snažiac sa ucieť pred tou potupou sa rozbehla za Vanille. Možno si to ani nevšimla, ale Bezmenný ten určite áno. Už len to jej chýbalo, aby ju práve on videl aká je šikovná a vie sa prizabiť aj na vlastných nohách. Náhlila sa za Vanille a aby stíhala radšej mlčala a nepýtala sa na žiadne zbytočné otázky.
Sally potom čo opustil Vanilku, sa vrátil k Wabimu a neznámemu paroháčovi. Obaja spali tak ako ich nechal. Poškrabkal Wabiho za ušami, aby sa prebral a povedal mu pár slov. Nechcel aby sa niečo tomu zvierať stalo a tak Wabi bol nateraz jeho jedinou ochranou, aspoň kým sa Sally nevráti. Potom priamo odtiaľ sa vybral najkratšou cestou k Vanilkinej jaskyni. Stretol iba pár hnusných strážcov, ktorí si ho našťastie vôbec nevšímali, no čím bol bližšie tým bolo pre neho ťažšie sa dostať. Dokonca stretol jedného veľmi prísneho strážcu, ten ho okamžite schytil za golier košele a pritiahol si Sallyho tvár k svojej.
"Kam zase ideš, Sally?!" zahučal na neho.
"Idem k Vanilke ušetriť jej Nalu."
"Haha, zase ideš kradnúť nejaké to jedlo pre tú tvoju bielu šelmu, čo?!"
"Prekukol si ma. Však ma nikomu nevyzradíš?"
"Vypadni, a ponáhľaj sa, beda ti, ak ťa stretnem keď sa budem vracať." A nato ho strážca pustil a kráčal preč akoby sa nič nedialo. NIekedy bolo klamať strážcom práve ich klamstvami, ktoré zväčša previnilcovi podstrčili a Sally sa to veľmi rýchlo naučil. Obyčajný zákon džungle, kde vyhrával ten silnejší a on ako obeť sa musel podriadiť prirodzeným chodom. Už takmer vchádzal do jej jaskyne, keď počul príchodie kroky. Až ma srdce niekde hlboko na dne. Celý zbledol a od šoku strnul. Až tak si vydýchol, keď zrazu zbadal príchodziu Vanilku a Yunnu.* Ach, Vanilka, raz ma z teba porazí, keby si vedela ako si mi teraz nahnala. Tuším budem chcieť kompenzáciu.* Zazubil sa na ňu už uvoľnene, no predsa diabolsky a pohľad mu padol na žienku s ktorou zoznámiť sa ešte nemal tú česť. Vystrel k nej ruku.* Ahoj, ja som Sally, starám sa tu o šelmy a myslím, že už aj o toho tvojho paroháča.
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Female

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   So jún 11 2011, 17:40

Uretan

*Pozoroval, ako jeho dcéra odchádzala. Začínala ním lomcovať ďalšia vlna túžby, zväčšená myšlienkou nato, že svoju dcéru jednoducho nemohol mať. Mohol na ňu hľadieť, mohol si ju predstavovať pod sebou, no nemohol sa jej ani dotknúť. Neraz skúšal aspoň letmé dotyky, dotknúť sa jej stehien či dostať k jej prsiam, ktoré ho pri tom jej pravom divožienskovskom oblečení tak lákali. Bolo to ako hľadieť na šťavnaté ovocie spoza skla, nemôcť sa ho ani dotknúť, nieto ochutnať. Uretan luskol prstami a kývol k chlapcovi, ktorého v ten deň už raz použil. Ak sa ešte dalo, chlapec zbledol, oči sa naplnili strachom a obavami.* Odlož tie husle a poď sem. *Uretanov hlas bol položený nízko, bolo v ňom cítiť skrytú zlosť. Zlosť, že jeho dcéra bola tak nádherná a skrývala v krvi toľko divosti, no on nemohol nič, zatiaľ čo iní muži možno dostali to čo chcel on. Jej divokosť priamo pod sebou či na sebe.* Pohni sa. *Zavrčal na chlapca, ktorý opatrne ukladal husle na zem. Jeho kamarát upieral rovnako bolestný pohľad do zeme, on bol Uretanova hračka pre včerajší deň a tiež nie raz. Mal ho ráno, keď kľačal na kolenách a on sa na ňom búril zozadu, bol sklonený nad jeho lonom, hral sa s ním vlastnou rukou či musel byť práve on ten, čo sa hral na „otecka“. Obaja boli nový, chceli sa postaviť na vlastné nohy, prácu pre Uretana považovali ako úžasnú ponuku. No aj žobranie o jedlo bolo menej ponižujúce, než to, čo zažívali pri ňom. Chlapec zastavil pred jeho kreslom, čokoládové oči upieral do koberca a bolo mu každou chvíľou len viac zle. V duchu sa pýtal jediné, čo bude chcieť teraz. Uretan vstal, prešiel k nemu a donútil ho zrak zdvihnúť, rukou trochu vlhkou od ktovie čoho prešiel po jeho hladkom líci a jazykom si prešiel po perách.* Ako sa to vlastne voláš? *Nehrozilo, žeby si to pamätal, no chcel vedieť aké meno mal stonať o chvíľku v prívaloch slasti. Chlapec sa zachvel, pootvoril ústa no vydal z nich tiché – Lian. Uretan sa k nemu pritiahol, chlapec sa chcel odtiahnuť, no Uretanova ruka mu v tom zabránila. Omotal si ju okolo jeho, vošiel ňou sčasti pod látku nohavíc a dotkol sa jeho pozadia. Druhá ruka siahla k jeho tvári, bez možnosti bránenia si ju pritiahla k svojej a drsne, bez štipky nehy či citu, len s čistou žiadostivosťou sa prisal na jeho pery. Prudko mu jazykom vošiel dnu, ochutnávajúc zákutia jeho úst. Pomyslenie, že ešte ani nie tak dávno mal v jeho ústach svoj nástroj ho vzrušovalo ešte viac, no zatiaľ si len užíval mladíkovu meravosť. Ten len stál ako socha, jediný pohyb ktorý vydával bolo chvenie sa a nútenie sa nepohnúť, nehýbal jazykom, nehýbal perami, len držal zavreté oči a snažil sa nevnímať svet navôkol. Akoby to nebolo jeho telo, len obyčajná schránka v ktorej on nebol. No keď ruka na jeho zadku skĺzla ešte nižšie, premkla ho hrôza, chcel cúvnuť. Uretan sa odlepil od jeho pier, chladne sa zasmial a kývol k východu. Nepovedal nič, len mladíka posotil smerom ktorým chcel ísť a viedol ho chodbami k svojej obrovskej izbe s ešte väčšou posteľou. Nebola ustlaná, bola v rovnakom stave, ako keď sa ráno zobudil a odišiel z nej. Ležala na nej mladá žena, spala, ruky i nohy mala uviazané k posteli. Na tele mala niekoľko modrín, na lícach sa jej trblietali zbytky po slzách. Pri zvukoch chôdze sa strhla, uprela pohľad najprv na chlapca. Ihneď vedela, že nebol nič viac ako rovnaká obeť ako ona. Uretan jej rozviazal najprv nohy, potom ruky, na oboch mala nepekné odreniny a kývol, nech vypadne. Natiahla na seba oblečenie a už jej nebolo. Uretan venoval pozornosť len mladíkovi, len čo bola preč, natiahol ruku k jeho košeli. Gombík po gombíku mu ju rozopínal, Lian zatiaľ hľadel niekam k stene. Mohol skúsiť utekať, mohol sa skúsiť brániť. No keby tak urobil, predstavovalo by to ohrozenie, pre jeho matku, vdovu, po ktorú by si Uretan prišiel ľahko. Urobil by to len z pomsty, staré ženy ho nijako extra nevzrušovali. No pomsta robila svoje. Stiahol mu starú hrubú košeľu a nechal ju klesnúť k zemi. Ruky automaticky prešli k nohaviciam a spodkom, stiahol ich naraz, prudko k zemi. Nahé pevné telo, možno tak osemnásťročné skončilo na posteli, celé sa trasúce, odporom a strachom. Uretan sa zatiaľ vyzliekal a až keď ostal rovnako nahý, vyliezol na posteľ a nad Liana. Začal ho bozkávať, na tvári, na krku, prechádzal po hrudi, zatiaľ čo jeho ruky blúdili po zmeravenom tele. Uretanova ruka chytila tú jeho, donútila ju siahnuť na jeho vzrušený úd a trošku sa s ním pohrať. Lian mal stále zavreté oči, snažil sa nekričať, neplakať, byť len bábkou, na tú chvíľu, čo si Uretan užije. A Uretan si naozaj užil, netrvalo dlho a mladík už neležal na chrbte, len čakal, kedy do neho jeho zvrhlý pán vnikne. Snažil sa pripraviť, snažil sa odosobniť, nemyslieť na to čo príde, no keď to prišlo, akékoľvek snaženie mu bolo na nič. Uretan nedbal na nič, na jeho ukrutnú fyzickú a psychickú bolesť, prudko do neho vnikol, ignorujúc bolestný ston, ktorý Lian vydal. Prudko začal dorážať, fučal ako také zviera, šepkal perverznosti. Rukami na okamih prešiel po bokoch mladíka až medzi jeho nohy, snažil sa v ňom vzrušiť, no jediné čo chlapec cítil bol odpor a nekonečné poníženie. Cítil sa špinavý, použitý a hnusil sa sám sebe. Rukami zvieral perinu pod sebou, zatínal zuby, snažil sa nevydávať stony bolesti, ktorá prichádzala stále viac a viac.* Nabudúce sa vymeníme, mal by si si ho naučiť správať... *Šepotal mu Uretan pomedzi stony, no zároveň bol nespokojný, že mladí nereaguje na jeho dotyky.* Chcem aby si stonal...šepkal mi že chceš viac...“ Mladík však mlčal, bál sa že ak by otvoril ústa, začal by kričať.*Tvoja mama by sa nepotešila keby vidí ako ma nepočúvaš...možno by som ju mal ísť osobne navštíviť...*Nebolo treba viac Lianovi povedať a z úst sa mu pri každom bolestnom vniknutí ozvalo namiesto zúfalého stonu – ešte a s každým ešte pribudla na vankúši ďalšia a ďalšia slza.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Female

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   So jún 11 2011, 18:31

Vanille

*Vanille v tichosti kráčala chodbou, jej jaskyňa nebola tak ďaleko od Blaka. Minuli len jedeného strážnika, ktorý automaticky uprel zvedavý pohľad na ružové vlasy Yunny, no za prítomnosti Vanille sa ju nedovolil osloviť, či niečo zisťovať. Preto len prešiel a nechal ich prejsť do bočnej chodby, ktorá viedla k jej izbe. Skôr než sa tam však dostala, zrak jej padol na Sallyho.* Do gatí? *Zazubila sa na neho pri slove „nahnala“ a s úškrnom si ho premerala pekne smerom ku gatiam, len aby si do neho trošku rypla.* A čo by mala byť tá kompenzácia? *Doplnila s úškrnom, no potom stíchla, aby sa mohli s Yunnou zoznámiť. Sama spravila pomaly krok ku vchodu do jaskyne. Pri vstupe bolo treba rukou odhrnúť látku, záves, ktorý mala nad vchodom zavesený pre väčší pocit súkromia. Jej izba bola menšia než Blakova, no viedla z nej ďalšia mini jaskyňa, pre jej budúce dieťa, ktoré by jedného dňa mala mať. A samozrejme cesta k horúcemu prameňu na kúpanie. Izba pôsobila už na prvý pohľad ako obydlie ženy, bola útulná, všade boli rôzne predmety, ktoré sa jej samotnej s niečím spájali. Drevená posteľ stále v jednom rohu, pred ňou bola na zemi hrubá deka s kožušinou, na ktorej ležalo obrovské telo levice Naly. V tichosti odpočívala, no len čo sa záves odtiahol, zdvihla ostražito hlavu. Len čo však zazrela Vanille, zase si ľahla, vyzerala trochu podvyživene, ako po dvoch dňoch nejedenia. Vanille si sťažka vzdychla, dobre že prišiel Sally, lebo mohla svoju levicu ľúbiť nadovšetko, pri jej znalostiach zdravia šeliem by jej skôr ublížila než pomohla, prípadne by vytrhla iný zub, než by mala.* No poďte vy dvaja. *Zavolala na nich a podržala im záves, aby mohli prejsť.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   So jún 11 2011, 19:08

Yunna, Sally

*Yunna sa prekvapila prichádzajúcemu mužovi, no vôbec na ňu nepôsobil zle, práve naopak, mala z neho moc príjemný pocit.* Teší ma, Sally, ja som Yunna.* Predstavila sa aj keď nemusela, lebo čakala, že to asi už vedel, keď sa na ňu díval s takým veľavýznamným pohľadom. Obaja zamierili za Vanillou do jaskyne a Yunna pri pohľade na veľkú levicu ostala zarazene stáť pri závese. Zato Sally sa akoby sa nič nedialo pobral priamo k nej. Čo iné čakala, keď povedal, že sa stará o tie ich zvery. No povedal jej aj, že sa stará o Kirina.*
"A ako sa má Kirin!" opýtala sa váhavo, keď urobila krok do miestnosti. Sally sa na polceste k levici k nej obrátil.
"Jeho meno? Veľmi pekné," zhodnotil. "Má sa dobre, je v teple a stráži ho Wabi."
"Wabi?" nemohla uveriť, že presne toto meno jej povedal.
"Áno, Wabi," usmial sa na ňu tak že jej to do žíl takmer vlialo nádej. Takmer. "V lepších rukách, respektíve zuboch ani byť nemôže." A tým jeho terajší záujem o Yunnu upadol, lebo sa pobral k levici. Keď ho videla prichádzať, dvakrát buchla chvostom o zem, vítajúc ho, no hlavu natočila bokom hovoriac, nechaj ma tak. No to on neplánoval.
"Ale no ták, kráska. Vieš, že takto dlho nemôžeš byť. Pozrieme sa čo je vo veci a bude lepšie, uvidíš." prihováral sa jej pokojným hlasom a chytil veľkú hlavu do rúk a obrátil si ju k svojej tvári. Čakal kým levica mu dá zvolenie a Yunna zatiaľ z bezpečnej diaľky sledovala čo sa bude diať. Takmer jej padla sánka pri tom na čo sa dívala. Sally ju držal a díval sa jej do zatvorených očí. Yunna už myslela, že sa nič nestane, no napokon to zbadala a aj začula. Levica dlho vydýchla, akoby rekapitulovala a pritisla sa nosom k nosu Sallyho a čelom k tomu jeho. Bolo to gesto nie dlhé, no Yunnu až stislo pri srdci keď to videla. Bolo to ohromné! Levica sa odtiahla od neho a otvorila obrovskú papuľu a ukázala tak svoj chrup.
"No vidíš, že to ide keď sa chce. O pár chvíľ budeš papať akoby sa nebolo nič stalo a budeš môcť šantiť čo ti sily stačia." Rozprával jej do roztvorenej papule a keď musel skontrolovať zadné zuby, tak svoju hlavu strčil do roztvorenej papule. Yunne opäť prišlo až zle. Ale levica držala, ani sa o centimeter nepohla. "Tak tu to máme. Už sa ti nečudujem zlatko, že si nechcela papať. Mala si za mnou prísť a nie sa takto trápiť."
Rozprával naďalej a zatiaľčo Yunna s hrôzou sledovala ako si tam len tak v kľude pracuje, pohľadom pozrela na Vanille. V očiach mala jasnú otázku: Je toto normálne??? Keď si všimla pohyb u levice, cukla sebou, už to videla, levica mu odhryzla hlavu. No nebolo tomu tak. Sally ju škrabkal na jazyku a pritom na zem vedľa seba pľasol niečo, čo strašne smrdelo a nedalo sa to identifikovať.
"Teraz si choď papuľku pekne vyčistiť vodou, dobre? Uvidíš, o pár chvíľ to prestane bolieť." Levica sa so spokojným pradením postavila a odkráčala hlbšie do jaskyne. Možno k prameňu, Yunna nevedela určiť, ale Vanilline územie neopustila. Sally sa narovnal, s bordelom v rukách tiež odišiel a keď sa po chvíli vrátil, so zubatým úsmevom na perách, ruky si otrel do nohavíc. Zostal stáť medzi "dverami", no nie však nadlho. Nala ho odzadu nabrala na hlavu a postrčila ho dnu. Už bolo vidieť, že je veselá. Sally len poskočil ako ho odsotila, ona ho obišla s tichým zavrčaním. Ale to jej nehodlal nechať tak! Pobehol k nej a poriadne levicu štipol do zadku. Tá sa na neho zahnala labou, ale on veselo odskočil. Sally moc dobre vedel, že to je ich hra a levica dávala pozor, aby ho nezranila, no zato Yunna tam takmer odpadla, keď to videla. Sally sa pri pohľade na ňu začal smiať.
"Ty si šialený!" hlesla s obdivom Yunna a trochu sa uvoľnila, aj keď pohľadom stále jastrila k šelme.
"Ďakujem." odvetil s úsmevom a ešte sa aj ako šašo poklonil.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Female

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   So jún 11 2011, 20:07

Vanille

*Vanilla sa usadila do jedného z prútených kresiel na ktorom bola prehodená i deka a kývla Yunne, nech sa pokojne usadí ako doma. Potom si objala kolená a mlčky sledovala Sallyho, pretože kým mala obavy o svoje milované mačiatko, ťažko sa mohla pre tú chvíľu na niečo iné sústrediť. Vedela že Sally ju dá do poriadku, no i tak sa mohla mýliť a nebol problém v zube a mohlo jej byť niečo horšie. Preto len sledovala ich zvítanie, podvedome sa pri tom usmiala a počúvala Sallyho rozprávanie, z ktorého si síce nevedela vyvodiť obraz, no aspoň vedela, že to naozaj pramenilo z niečoho, čo mala v papuľke. A to niečo vybral. Vanille ihneď skĺzla pohľadom k nej neurčitej nechutnosti, chcela vedieť čo trápilo Nalu, no to niečo sa jej nepodarilo bližšie špecifikovať, preto len vyskočila na nohy s veľkou úľavou na duši pozrela na Sallyho.* Sally moc ďakujem. *V jej slovách bolo cítiť iba nefalšovanú úprimnosť, nijaké vyrývanie či podpichovanie, nič, len skutočnú vďaku. Keď sa jednalo o Nalu, aj žartíky išli bokom. S jemným úškrnom sledovala ako sa bláznia a ani sa Yunne nečudovala, že považovala Sallyho za šialenca. Nezvyknutá na Sallyho, nezvyknutá na ich mačičky, čo si o tom celom mohla myslieť? Asi by nepchala do mačacej tlamy svoju hlavu ako on.* Sally Sally, takto sa predvádzaš? *K podpichovaniu sa rýchlo vrátila, no sama prešila k Nale a kľaknúc si ju na pár chvíľ objala a poškrabkala na huňatej srsti pri krku a za uškami. Dostala poriadne obliznutie cez tvár a spokojný zvuk od Naly, ktorá teraz bez bolesti ožila, takmer zo sekundy na sekundu.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   So jún 11 2011, 21:04

Yunna, Sally

*Yunna klesla do kresla, keď uznala že situácia vyzerala bezpečne a ona asi nebude musieť utekať. No aj tak pre istotu sedela v strehu pripravená utiecť. Keby sa to náhodou malo nejako zvrhnúť. Len dúfala, že nebude musieť. Uprene sledovala Sallyho a Vanille.* Nemáš začo, žabacinka.* Oplatil jej so zubatým úsmevom a postrapatil jej vlasy, keď prechádzal okolo nej a Naly. Usadil sa vedľa Yunny a so záujmom sa pozrel na ňu.
"Je niečo čo musím vedieť o Kirinovi?" Už si na to zviera brúsi zuby. Možno by mu dovolilo si na ňom zajazdiť. Ale to je ešte v ďalekých hviezdach.
"Nie, má rád mäso a nie je moc dôverčivý, keď si však niekto získa jeho dôveru, tak sa bude často k nemu obracať, akoby sa chcel uistiť, že všetko je stále v poriadku. Povedz ty mne niečo."
"Počúvam."
"To všetky zvery sú takéto? Pokojné? Všetky si k sebe púšťajú druhých? A ako to tu vlastne funguej? Čo ma tu teraz čaká?" Tú otázku však obracia aj k Vanille. Zatiaľ jej Sally odpovie to čo on zodpovedať vie.
"My už presne vieme ako sa správať ku ktorým šelmám. Poznáme ich, no tebe by som to radšej neoporúčal. Nepoznáš ich a ani ony teba. Mohlo by sa ti niečo stať." A to asi nechce nikto z nich, aj keď práve pre Yunnu by to mohlo znamenať útek odtiaľto, no nie moc príjemný. Skôr definitívny.
"Vanilka, ešte ma potrebuješ, alebo môžem ísť? Niekto musí dozerať na mačence a možno sa pôjdem pozrieť na tú moju." No a čo že je na tej jeho bielej kráske závislý? Aj tak pochyboval o tom, že by tam ešte bola.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Female

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   So jún 11 2011, 21:47

Vanille

*Och ako by mu tiež niečo vyviedla, keby sa nebola venovala Nale. Preto len šikovne zastrčila strapaté vlasy za uši a venovala sa jej ďalej, aj keď stále vnímala aj ich rozhovor. Veru, Yunna by si mala dávať pozor, lebo nie každá šelma by bola krotká. Väčšina z nich bola podobná ako ich majiteľ, zvykla ich chrániť, správať sa podobne. Nechcela teraz Yunnu strašiť, no len samotná mačka Uretana bola hrozivá. Zlá, zákerná, rovnako ako on. Čierny panter, ktorý sa ukryl v akomkoľvek tieni, privádzal každého do infarktového stavu.* Utekaj, nech ti tvoja krásna neutečie. A ešte raz ďakujem Žabací princ. *Predsa len, chápala že chcel ísť obzerať svoju krásku i tú malú guľôčku, okrem toho, nechcela ho ani zdržovať, nech nemá problémy. Zdvihla sa teda zo zeme a posadila sa do kresla, sledujúc Nalu, ako zvedavo kráčala k Yunne s úmyslom oňuchať ju.* Neublíži ti. *Vyšlo Vanille ihneď z úst, aby sa náhodu nesplašila či nechcela urobiť nejakú hlúposť.* A k tomu čo ťa tu čaká, no to nevie asi nikto. Ak presvedčím brata aby si ťa vzal, v podstate život ako tak normálny a bezpečný. Naozaj neviem Yunna...
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Ne jún 12 2011, 17:22

Yunna

Porúčam sa.* Zasalutoval obom ženám ešte Sally a potom sa vyparil z jaskyne a ostal po ňom len príjemný pocit. Aspoň u Yunny to tak bolo. A niečo jej nahováralo, že asi aj u Vanille.* Toto je ten druhý muž, ktorý ti dnes ponúkol útek odtiaľto?* Zazubila sa na ňu ale okamžite spozornela, lebo levica mierila práve k nej. Keby nebola sedela, tak by sa jej začali triasť kolená. Opatrne vystrela k levici ruku a nechala ju, nech jej ju oňuchá. Potom opatrne zaborila prsty do jej krátkej srsti na ňufáku a usmiala sa.* Mám z vašich zvierat menšiu paniku, keď nejaké vidím.* Priznala sa potichu a stiahla ruku späť na kolená.* Ale povedz mi, ako tu vlastne fungujete? Teraz, keď je taká zima a podobne. Vôbec nechodíte von, alebo ako?* Chcela vedieť čo najviac možných informácií, ktoré by jej pomohli zorientovať sa v tomto chaose do ktorého ona vôbec nezapadala a bolo to jasne cítiť. Zaujímalo ju, či bude môcť opustiť jaskyne, alebo navždy zostane vo vnútri a už čerstvý vietor v tvári nepocíti a podobne.* A môžeš mi vysvetliť ako si to predstavuješ, že sa mám vydať za tvojho brata? Určite s tým Uretan súhlasiť nebude, keď by nejakou hlúpou náhodou Blake súhlasil. Tak potom ako si to predstavuješ?* Uvažovala, že sa opýta či to nebol len nejaký bláznivý popud, ktorý ju napadol, ale radšej tú otázku si nechala pre seba, keď ju nechcela uraziť, ani nijako si pohnevať. Preto lsi radšej uhryzla do jazyka, aby sa nič ďalšie neopýtala, ale počkala si na odpovede.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Female

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Ne jún 12 2011, 18:01

Vanille

*Šklblo jej kútikom pier, keď začula otázku Yunny. Viditeľne jej škriepku s Bezmenným počúvala veľmi dobre.* Áno, veru on. *Odvetila, no dobre vedela, že aj tak nebolo kam utekať. Hore ich nečakalo nič, len dážď a chlad, nedalo sa žiť len v tých drobných jaskynkách, okrem toho jej otec by ju poslal hľadať práve do jaskyniek. A mimo územia by to nedopadlo dobre.* Časom si na ne zvykneš, predsa len my ich tu máme všade. *Nala sa presunula k nej, položila jej hlavu na kolená a pri škrabkaní privrela oči a spokojne priadla ako taká maličká mačička.* No teraz je obdobie chladu, po ktorom budú nasledovať tropické dni. Nebude pršať, nebude zima, vlastne bude teplo. Sú to najteplejšie dni v roku, aké tu máme. Prší málokedy a ak aj prší, je to teplučký dážď ktorý netrvá viac ako pár minút. No a teraz von chodíme, no len ak je to potrebné. Nikto nechce nachladnúť, aj keď ak je treba, vyjdeme. Ja som dnes bola vonku tiež ako si si všimla, no nie dlho, nie je to bezpečné. Keď však prejdú tieto dni, studené i teplé, prídu úplne typické, plné dažďa. Nebýva však nejako zima, len jednoducho prší.* Rozhovorila sa, no pri spomenutí otca sa odmlčala. Hodnú chvíľu nič nehovorila, uvažovala nad tým. Popravde, viac ju trápil Blake než otec. Otca sa vlastne pýtať ani nemienila.* Horší bude môj brat. Otca sa pýtať nebudeme, jednoducho si urobíme po svojom a nedáme mu na výber než to akceptovať. Nikdy by s tým nesúhlasil, pretože ako žena môjho brata by si už nebola žiadna handra, s ktorou by si mohol robiť čo chce. Takže jednoducho pred ľuďmi budeš otcova snúbenica, nikto sa nedozvie ani to že si tu nasilu, nejako ťa dostanem von, najlepšie cez tropické dni a keď sa budú pýtať, rovno budeš snúbenica. Otec bude peniť, no nezmôže nič, ak sa to rozšíri medzi celým obyvateľstvom. *Taký bol pre tú chvíľu plán. Dúfala že to vyjde, no isté nebolo nič. A radšej ani nechcela vidieť, ako malo to otcove penenie vyzerať.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Ne jún 12 2011, 18:49

Yunna

*Uškrnula sa, ani ju to moc neprekvapilo, že práve Sally bol tým chlapom, ktorý ponúkol Vanille útek z tohto miesta. S ním sa síce nahádala ako s niekoľko ročným manželom, ale aj tak sa nad nimi len potuteľne usmievala. Aj by niečo nato dodala, ale nepoznala Vanillu tak dobre, takže nevedela odhadnúť čo si k nej smie a nesmie dovoliť. No mohli byť rovesníčky, ale aj tak.* Myslím, že ak si zvyknem, tak to bude poriadne prekvapenie. U nás sa takéto zvieratá považujú za škodcov a lovcov, ktorí nám zabíjajú naše tvory. Aj preto som taká nervózna, keď viem, že Kirin je pri nich.* Priznala sa potichu a pritom sa dívala na levicu ako pokojne odpočívala. Aj ona by teraz mala rada pri sebe toho svojho miláčika, ale to by bol priveľký luxus obyčajnej otrokyne. Možno neskôr požiada Sallyho, či by mohla Kirina navštíviť. Áno, urobí to potom. Až bude môcť. Pochybovala, že by jej to odoprel, pôsobil že by takej potrebe rozumel. No teraz sa musela sústrediť na slová Vanilly.* Tropické dni? Super!* To jej bude pripomínať domov, ak ich vôbec nejako pocíti. Ale u nich doma je také počasie stále. Stále sú obrovské horúčavy, preto jej je tu taká zima. A tá jej bude asi aj keď budú mať tie "normálne" dni. No raz si nato dúfa zvykne, nebolo by to zlé keby áno. Nebude môcť stále byť naobliekaná ako cibuľa.* Hej, videla som, že si bola vonku aj to sa ti čudujem, lebo mne je zima ešte aj teraz a von by ma už asi nikto nedostal.* No keby mohla teraz tak utiecť, neváhala by. No aj tak si musela pripomínať čo jej hovorila šamanka. Azda to nemyslela tak, že jej osudom bol práve Uretan. Bolesť pominie a ja budem hviezda, áno bude to dobré a ja to tu vydržím, jednostaj si pripomínala, aj keď sa tomu chcela vzoprieť a jednoducho utiecť. No aj keby mohla, tak sa nedalo teraz. No raz? Možno sa jej to raz podarí. Nestrácala v to nádej.* Uvedomuješ si, že ak tvoj plán klapne, tak si to strašne odskáčeš?* Zamračila sa, lebo tento variant sa jej nepáčil. Čo ak by Uretan zneužil aj vlastné dieťa?* Myslím, že by sme sa asi nato mali vykašľať. Nejako bolo, nejako bude.* Schúlila sa v kresle, vytiahla si kolená k brade aby zakryla ako ju pri tých myšlienkach striaslo. Nemusela predsa kvôli nej trpieť ešte aj Vanille, keď už k nej bola taká dobrá.*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Female

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Ne jún 12 2011, 19:46

Vanille

*Nečudovala sa jej nervozite. Keby jej Nala mala byť medzi zvieratami, ktoré by jej poľahky ublížili, tiež by pokojná nebola. Veď ona mala obavy aj posledné dni, keď jej mačiatko papať nechcelo. Láska k svojim štvornohým tvorom bola rovnaká ako v ich kmeni, tak viditeľne aj v jej a nezáležalo vôbec na tom, o aký druh zvieraťa išlo.* Sally by nedovolil, aby Kirinovi ublížili. Okrem toho Wabi je pri ňom, dá ti naňho pozor a naše mačky sú u Sallyho kŕmené, nelovili by v jaskyni, nemusíš mať obavu. *Dúfala, že aspoň trošku pokoja vliala do jej duše.* Mimochodom, ak ťa môžem poprosiť, nespomínaj tomu truhliakovi čo ťa sem doviedol, o kom som dnes hovorila. Nemám chuť byť ním spovedaná. Správa sa ako nejaký môj brat, keďže ten môj oficiálny je pako. *Veru áno, síce keď Bezmenného spoznala, bol k nej protivný, no časom si zvykli a on jej istým spôsobom nahrádzal brata, aj keď jej stále nedôveroval natoľko, aby povedal prečo robí pre jej otca.*Ja som zvyknutá na tunajšie pomery, je prirodzené že tebe sa tá zima nepozdáva. Táto terajšia je nepríjemná i mne, no normálne počasie je pre mňa či iných od nás úplne normálne. *Ak sa vydá za jej brata, pravdepodobne si nato jedného dňa zvykne i ona.* Uvedomujem a o mňa sa báť nemusíš. Ja som si už na tunajšie pomery zvykla a viem čo ma čaká i ako sa brániť. *Tvárila sa pokojne, no vo vnútri vedela, že ak to urobí, bude mať problémy. Väčšie než inokedy, keďže za iných okolností síce hubovala, no samo o sebe sa otcovi vyhýbala a nie priečila ako to malo byť teraz. No stála si za tým.* Mier je dôležitý a tá svadba to spraví. Ako vravíš, nejako bolo nejako bude, čo má prísť príde a ja už si svoj trest nejako prežijem. *Jej otec do tejto chvíle nevedel, či je jeho dcéra panna alebo nie, takže mal beztak smolu, aj keď, počítala z trestom. Nejakým určite.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Ne jún 12 2011, 20:51

Yunna

*Bolo pekné od Vanille, že sa snažila ju nejako povzbudiť, ale aj tak sa moc necítila lepšie. No a čo, že šelmy vo vnútri nelovia? Videla už aj zabíjať z radosti a jej drahý Kirin bol tam a ochrániť ho mala jedna z nich. Síce už videla Wabiho v akcii a nesprával sa vtedy k nemu vôbec zle, ale aj tak. Cítila sa stiesnene pre neho. No musela to potláčať a zbytočne sa netrápiť. Vôbec by jej to nepomohlo.* Neboj sa, pochybujem, že by sme sa mali s Bezmenným o niečom rozprávať a tobôž nie o tvojom pánovi záhadnom, alebo skôr o Žabacom princovi?* Zazubila sa na ňu. Uvedomovali si tí dvaja, že sa volajú žabací princ a žabacinka? Ako dve hrdličky. Ešte viac sa pri tej myšlienke usmiala a pritom potmehudsky pozrela na Vanille.* Hm a prečo vlastne hovoríš o svojom bratovi, že je pako? Nie je ako Uretan, tak potom prečo? Ku mne sa nesprával moc zle.* Naopak robil jej až moc dobre, ale to sa rozhodla radšej nepovedať, lebo to by si asi vypočula nejaké komentáre. V konečnom dôsledku ako to on povedal, páčilo sa jej to a nemalo zmysel nejako to popierať, len bola škoda, že sa jej to naozaj páčilo. Mala sa ovládnuť a nedovoliť mu to. Ešte teraz cítila jeho pery na tých svojich a podvedome si pritisla končeky prstov k perám, avšak ako si uvedomila čo urobila, ruku nechala skĺznuť z pier dolu a pozrela na Vanille.* Vieš, Bezmenný v jednom mal pravdu.* Nerada to priznávala, ale vážne mal pravdu.* Môj otec ma nebude hľadať. Išla som sem, lebo som bola tvrdohlavá a všetko sa to pretiahlo, mala som hranice prekročiť len krátko po tom, čo začala zima, lenže ja som sa oneskorila. Otec to bude brať akože som umrela. Nebudú ma hľadať, preto téma o zadržaní mieru je relatívna a hlavne nepravdepodobná. Nemala by si sa len kvôli mne obetovať. Nestojí to zato. Máš pred sebou celý život po boku tvojho princa a ja? Ja tu aj tak dlho nebudem.* Verí tomu. Poznala to, lebo ani u nich otroci nemali dlhé životy. Tak načo sa mali trápiť tým jej?*
Návrat hore Goto down
Olivia Pangiote

Female

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Ne jún 12 2011, 21:33

Vanille

*Takmer neveriacky pozrela na Yunnu, keď začula tie jej slová a videla ten zubatý úsmev. Toto ako mala brať ako narážku na Sallyho?* Myslím, že by ste sa spolu mali o čom zhovárať, nie je taký zlý, keď si odmyslíš, že ťa sem dovliekol. Ja teraz síce prekonávam svoju zlosť na neho, ale mňa to prejde. Nezvyknem sa na neho hnevať dlho. *A ako poznala i jeho, on Yunnu vyhľadá aj sám. Možno sa snažil držať si každého od seba, no vedela že mu to nedá a pôjde skontrolovať či je v poriadku, keby sa len díval z diaľky.* A tie poznámky o Žabacom princovi...*Začala, akurát nevedela čo presne jej mala povedať. Ťažko sa to vysvetľovalo.* ...no to je jedno, je to zložité prečo sa tak voláme a rýpeme. *Radšej sa rozhodla venovať otázke o jej bratovi, aj keď to nebolo na vysvetlenie o nič ľahšie.* Pretože aj keď nie je ako Uretan, nerobí nič preto aby niečo zmenil. Je mu ľahostajné to čo robí, nesnaží sa v ničom zabrániť, nesnaží sa nič zmeniť. V samej podstate je poslušný otcov pes, ktorý svoju hlavu nevyužíva. Využíva akurát to, čo ma medzi nohami, veď prečo nie. *Okrem toho nebol práve milý. K nikomu, ani jej. Svet mu bol ľahostajný a myslel len na seba a to, čo vyhovovalo jemu. Preto ho nemala rada a aj preto všetko, čo menovala Yunne.* Nie je to taká obeta. Môj otec mi nemá až tak veľmi čo spraviť. *Dobre, bola to sčasti lož, no predpokladala, že jej zakáže chodiť mimo dolnej časti ich územia na poriadne dlhý čas, možno sa jej zase povyhráža, či ju udrie. Nič, načo by nebola pripravená, alebo by nenašla spôsob, ako to obísť.* A ja princa nemám. *Dodala. Niečo také si dovoliť nemohla, akurát by to daného muža priviedlo do hrobu či do otcových služieb ako výstraha.* Sally a ja sme priatelia. *Povedala tichším hlasom a odvrátila pohľad. Zároveň sa natiahla po deku a hodila ju k Yunne, keď si tak objímala nohy, asi jej bola i zima. Vlastne, pred chvíľou to hovorila.*
Návrat hore Goto down
Pomocník

Male

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   Ne jún 12 2011, 21:54

Yunna

*Vanille jej nemusela vysvetľovať ako to je medzi nimi so Sallym, ale očividne tú potrebu mala. Yunna sa len veľavýznamne uškrnula.* Nemusíš mi to vysvetľovať.* Uškrnula sa a keď prijala deku, pekne sa do nej zakutrala. Zamyslela sa nad tým čo jej povedala. O Bezmennom, o Sallym, ale aj o jej bratovi.* S Bezmenným si nemáme čo povedať. On je ufrfľaný hundroš a ja ho len vytáčam. Ak ma aj príde skontrolovať, či som v poriadku, alebo nie, tak to bude určite len na malú chvíľu. Neviem prečo ma sem doviedol a len dúfam, že to bolo niečo veľké.* Lebo ináč bude vážne zlá. Ale to bolo očividne otázkou ďalekej budúcnosti. Aj tak sa dlho nevedela čertiť, už vlastne zabudla, či sa vôbec na neho hnevala pre to, že ju tu nechal, aj keď ho prosila nech ju vezme preč a plakala mu na hrudi. Ponížila sa a predsa to brala s myknutím pliec. Akoby sa nič dôležité nebolo ani stalo. Len taký detail.* Ku mne bol Blake dobrý. Ešte ma aj varoval, aby som neopustila jeho izbu, že mimo nej mi hrozí nebezpečenstvo.* Možno nebol až taký ľahostajný ako sa robil, nevedela posúdiť, nepoznala ho. No moc nerozumela ako mohla Vanille nemať rada vlastného brata. Yunna toho svojho nadovšetko zbožňovala. * Nemusíš klamať ani mňa, ani seba, Vanille, obe vieme aká to bude obeta. Mali by sme vymyslieť iné riešenie. Aj tak Blake nebude súhlasiť.* Jasne ti povedal, že sa mu nepáčiš, že nie si jeho typ a keď sa štíti manželstva, prečo by už len u teba urobil výnimku? Mala by si na tú záchranu veľmi rýchlo zabudnúť.. dohováralo jej vlastné ja a ona sa mierne zarmútila. Malo pravdu, neexistuje pre ňu záchrana a len si zbytočne robila nádeje.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: ASALA- časť Mare Imbrium   

Návrat hore Goto down

ASALA- časť Mare Imbrium
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 4 z 39Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 39  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: RPG :: Vesmír-
Prejdi na: