RPG....objavte svet ktorý sa skrýva vo vesmíre...RPG

InfoDomovPortálFAQHľadaťRegistráciaZoznam užívateľovUžívateľské skupinyPrihlásenie

Share | 

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorSpráva
Melian Smang Fu
Princezná

Female
Počet príspevkov : 667
Rasa : mimozenšťan
Vek postavy : 6.6. 25 rokov
Povolanie : princezná

OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Ut január 01 2008, 20:00

teraz mi ešte porad prve zenske meno co ta napadne a budem sa ti klanat do konca zivota Smile

...mne sa to stalo cez zimz ked sme sa so segrou pustali na sankach dolu takou lesnou cestickou co sa zvazovala nadol a boli na nej zakruty:)) ja som to nazvala cesta smrti:) bola si rada že zijes ked si dosla na koniec:) lol:)) no a dobre sme to nevytocili a narazili sme do stromu..zatial čo segre sa nic nestalo ( ako obycajne mladism surodencom sa vždy vsetko prepecie lol ) mne sanky padli na ruku:) lol:) dost smiesne ked si na to spominam:) zrazit zo stromom to sa nepodari len tak vsetkym:))
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu

Male
Počet príspevkov : 979

OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Ut január 01 2008, 20:02

Yennefer? Very Happy Aké by to malo presnejšie byť? )

Tak to ťa potom ľutujem Sad Nechcela by som zažiť adrenalínovú jazdu s takýmto pomerne nešťastným koncom Sad Ale na podobnej "Ceste smrti" sa mi zabil spolužiak pred nedávnom, tiež v lese, na motorke. Mala som príhovor cez poslednú rozlúčku na jeho pohrebe
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná

Female

OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Ut január 01 2008, 20:05

meno pre starsiu ženu v ulohe opatrovatelky Smile

..to je mi velmi luto Sad Sad
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu

Male

OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Ut január 01 2008, 20:11

Cherish, Kea(znamená "starať sa" v Japončine Smile )

To je v pohode, už som sa s tým vysporiadala Smile
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná

Female

OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Ut január 01 2008, 20:14

Cheris?Smile to meno je akuuraaatne:)) som ti zaviazanaaaa:) dakujeeem:) dufam že sa nenahnevas ked ho pouzijem v pribehu;) teraz sa pytaj ty co by si rada vediet Wink
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu

Male

OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Ut január 01 2008, 20:18

Jop, z angličtiny taktiež starať sa (s láskou) o niekoho/niečo Smile Za málinko Smile

Nič ma nenapadá Very Happy Povedz mi niečo, čo neviem a vedela by som to použiť ako hodnotnú informáciu lol!
Návrat hore Goto down
Melian Smang Fu
Princezná

Female

OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Ut január 01 2008, 20:28

ahaa atkže na vydieranie čo?Smile) prečo to nenazvat pravym menom?Smile Smile

inak Martinátor sa už zobudil Sad ( moja sestra sa vola totizto Martinka) tak musim padaaat:( Sad ....dobre som si pokecalaa želam ti dobru nockuuu a sladke sny o niekom kto sa ta bude pytat na mapu lebo sa stratil v tvojich ociach;)
Návrat hore Goto down
Shiroi Yagami
Kráľovná Telarionu

Male

OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   Ut január 01 2008, 20:31

Prečo to nazývať pravým menom, keď pochopíš aj iné cesty? Smile

A ty snívaj o ostnatom plote, ktorý preliezol vyvolený a odrecitoval verš zo Shakespeara Wink Brú noc a krásne sny prajem Smile Vďaka za príjemný rozhovor:)
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...   

Návrat hore Goto down

Viktor de Cruer, 31.12.07 NO coment, nevhodné pre deti...
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 5 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Gyro :: Iné :: RPG práce-
Prejdi na: